Новоженець пояснив Ющенку, чому росіяни насправді москалі
18.03.2010
Депутат Львівської обласної ради, президент Благодійного фонду "Україна-Русь" Ростислав Новоженець представив президенту України Віктору Ющенку розробки фонду, зокрема, карти , поштівки та книгу "Москалі - не "рускіє". Про це Гал-інфо розповів сам Новоженець
 

За словами Новоженця, запрошення на зустріч з президентом, який зацікавився цими картами, йому передав голова Львівської ОДА Микола Кміть. на зустрічі були присутні крім президента голова президентського секретаріату Віра Ульянченко та заступник секретаря РНБО Юрій Єхануров.

 

Ростислав Новоженець розповів, що йому вдалося донести до президента деякі невідомі сторінки історії України. Зокрема Ющенкові представлено було карту, яка висвітлювала історію української держави на території Хорватії. Тодішні українці воювали з римлянами, а один з них навіть 14 років займав римський престол.

 

Також Ющенкові було представлено карти УПА, українців Кубані, карту Голодомору.

 

Крім цього, Ростислав Новоженець розповів президенту про свою книгу "Москалі - не "рускіє". «Я говорив йому про те, що росіяни вкрали нашу історію, бо вони без великої історії ніхто. Назва Росія є сфальсифікованою. Вони перейняли назву української держави Русь. Русь існувала ще тоді, коли не було навіть Московського князівства. На території сучасної Росії проживало понад 50 монголо-татарських племен. Тому росіяни в більшості навіть не слов’яни. Їх треба називати московцями, московитами, зрештою, москалями, але не росіянами», – каже депутат.

 

Також Новоженець повідомив, що у планах його благодійного фонду, – видання карти українських місць в Польщі. Вона буде видана не лише як настінна, а й як туристична карта, щоб охочі українці змогли відвідати ці місця.

galinfo.com.ua

Читайте також:
Коментарі
avatar