Міняти клуб не збираюся, - Ігор Худоб’як
08.12.2010
Один з лідерів Львівських "Карпат" Ігор Худоб’як заперечив можливість свого переходу в інший клуб.

«Дніпро» має намір підсилити свій склад лідером львівських «Карпат» Ігорем Худоб’яком. У дніпрян виникла незрозуміла ситуація з Максимом Калиниченком – цілком можливо, що цей гравець продовжить кар’єру в київському «Арсеналі». На його місце Рамосу потрібен висококваліфікований гравець, бажано з українським паспортом. Ігор Худоб’як – ідеальна для цього фігура. Проте у розмові з кореспондентом «Експресу» сам Ігор висловив здивування з приводу таких чуток.

– «Дніпро»? А хто про це повідомляє? – відповів запитанням на запитання футболіст. – До мене пропозицій від цієї команди не надходило. Від інших теж. Ніяких планів щодо зміни клубу в мене немає.

– Який у вас тренувальний графік після матчу з «Боруссією»?

– У нас були вихідні. Зібралися разом щойно на початку цього тижня. Маємо ще десять днів на підготовку до гри з французами. Щоправда, холод у Львові жахливий.

– Чи не важко працювати, коли більшість команд прем’єр-ліги вже відпочиває?

– Фактично – ні. Важко психологічно від поразок у Лізі Європи. Нам вже набридло програвати, і ми повинні в останньому матчі, з ПСЖ, змінити ситуацію. Не хочеться їхати у відпустку з поганим настроєм.

– Відпустку вже спланував?

– Ніби так. Поїдемо зі сім’єю в Єгипет.

Джерело: http://zik.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar