Іван Гринчук: «Ми спроможні захистити винниківчан від злочинних посягань...»
26.04.2010

Про результати роботи місцевих правоохоронців у першому кварталі 2010 року розповідає начальник Винниківського відділення міліції, майор Іван Гринчук.
— Якою була криміногенна ситуація протягом звітного часу?
— Аналіз нашої роботи у першому кварталі цього року свідчить, що криміногенна ситуація у Винниках залишається відносно стабільною.
— Які статистичні показники роботи підпорядкованого вам відділення?
— За звітний період на території нашого міста було скоєно 18 злочинів загальнокримінального спрямування. З них розкрито — 14 злочинів. 13 злочинів, скоєних у першому кварталі, мають ознаки ч.1,2 ст.185 Кримінального кодексу України, з них всі розкрито. Два злочини підпадають під дію ч.З ст.185 ККУ. Ще три злочини підпадають під дію відповідно статтей 186 і 289 та ч.2, ст.309 ККУ. Також протягом цього періоду наші працівники розглянули 84 заяви й повідомлення від громадян, надавши законні відповіді на кожне звернення. Здійснено 20 примусових приводів до місцевого суду та слідчих РВ громадян, які ухилялися від зустрічі з цими органами.
—  Чи було зареєстровано резонансні злочини?
—  Ні. Лише крадіжки, сімейно-побутові конфлікти тощо.
—  Які райони Винник залишаються найкриміногеннішими?
—  На жаль, найбільше проблем маємо з мешканцями гуртожитку на вул.Кільцевій, 2а. Там і надалі знаходять собі притулок різні антисоціальні елементи, вони пиячать, скандалять, скоюють злочини... Це триває протягом десятків років.
—  Що ж робиться для оздоровлення ситуації?
—  Практично щоденно міліціонери проводять відпрацювання дачних масивів, лісопаркових зон, гаражів-відстійників автомототранспорту, новобудов, горищ, кафе-барів. Також щоденно силами працівників нашого відділення за рахунок особистого часу проводимо заходи із забезпечення охорони громадського спокою на всій території Винник. Особлива наша увага — новобудовам, озеру й прилеглій до нього території. Постійно залучаємо працівників патрульно-постової служби, які здійснюють обхід території Винник у вечірній і нічний час. Зауважу, що зустріч із працівниками міліцейського спецпідрозділу, які мають відповідне спорядження, робить надзвичайно позитивне враження на пияків, хуліганів, скандалістів. Вони враз стають спокійнішими, дотримуються звичних для нормальних громадян норм і правил.
— Цьогоріч у Винниках не було злочинів, пов'язаних Із незаконним обігом наркотиків?
— На щастя, ні. Сподіваємося, що й не буде...
— А скільки людей повернулися з місць позбавлення волі за цей період?
— Двоє. Стільки ж — перебувають під адміннаглядом.
Винники Plus
Володимир Гаврилів


Читайте також:
Коментарі
avatar