Депутатський запит Михайла Германа
27.04.2010
Депутатський запит депутата Винниківської міської' ради Михайла Германа до начальника УМВС України у Львівській області М.Цимбалюка:

„До мене як до депутата Винниківської міської ради від Партії Регіонів із заявою звернулася громадянка Юкало Н.М., 1974 р.н., мешканка м.Глиняни, Золочівського району, Львівської області щодо шахрайських дій, які вчинив власник заводу харчових продуктів —
гр.Уваров С.І. стосовно її брата Панчишина Юрія Михайловича.

Завод харчових продуктів знаходиться за адресою: м.Винники, вул.Шевченка, 1 д.

Гр.Уваров СІ. взимку 2008 року „найняв гр.Панчишина Ю.М. для виконання оздоблювальних робіт, а саме; викладення облицювальної плитки в цехових приміщеннях заводу. Гр.Панчишин Ю.М. добросовісно виклав плитку на площі близько 1000 квадратних метрів, зробивши це за нижчу платню, яку йому запропонував Уваров С.І. Зважаючи нате, що в гр.Панчишина тоді не було постійного місця праці, він погодився на ціну - три долари за один квадратний метр. Під час виконання робіт у цехових приміщеннях була низька температура, через це Панчишин Ю.М. відморозив собі пальці на правій руці, які донині заліковує.

Всі роботи гр.Панчишином Ю.М. були завершені вчасно та виконані якісно.
Частково кошти, коли я особисто ще працював на заводі, за мого сприяння, а саме - 4 тисячі500гривень-були виплачені. Після мого звільнення із заводу, Уваров С.І. на залишкову суму (10 тисяч гривень) „кинув" гр.Панчишина Ю.М.

Із 2009 року й донині гр.Панчишин Ю.М. зі своїми рідними оббиває пороги заводу, щоб випросити хоча 6 якісь кошти на лікування, але Уваров С.І. нахабно уникає будь-яких зустрічей. Дає вказівки охороні заводу наголошувати, що його немає.
Виконання робіт гр.Панчишином Ю.М. можуть підтвердити: я, Герман Михайло Богданович, тоді генеральний директор,  Денега Ігор Степанович — колишній головний інженер, Семененко Василь Федорович — колишній начальник виробництва, інші працівники заводу, які нададуть покази-пояснення під час розслідування. Ми безпосередньо можемо вказати на місце, де виконувались роботи Панчишином Ю.М.

Прошу провести детальне розслідування для встановлення факту шахрайських дій, вчинених Уваровим С.І. Крім цього, матеріали Вашого розслідування будуть надані суду для відшкодування коштів.

З повагою, депутат Винниківської міської ради від Партії Регіонів Михайло Герман.
24.03.2010 року".
Винники PlusЧитайте також:
Коментарі
avatar