Природа потребує уваги не тільки в День довкілля. (Фото).
27.04.2010
Щороку третьої суботи квітня відзначається День довкілля. Символічним є те, що саме в пору розквіту природи і весни нас закликають запитати в себе: чи бережемо ми цю красу, чи турбуємося про довкілля, чи відчуваємо відповідальність за природу? Піклуючись про природу, люди самі стають добрішими і здоровішими.

Чи задумувалися ви над тим, який чудовий навколишній світ, природа, ліси, які багатства має наша рідна матінка-земля Україна? Часто люди не цінують те, що мають... По всій Україні, зокрема у Винниках, безпідставно вирубуються ліси. Складається враження, що це нікого не турбує.

Ма даний момент, на жаль, ситуація катастрофічна. Для відтворення природного комплексу потрібно замість одного зрубаного дерева попередньо посадити десять. Наразі, як не прикро, винищувачі лісів цього не дотримуються, як результат — за останні роки навіть винниківський ліс сильно збіднів. Свою негативну роль у винищенні лісів відіграло і забруднення навколишнього середовища, а дерево, як відомо, найкращий і єдиний борець із забрудненим повітрям.

В Україні Існує "Закон про охорону навколишнього середовища , загальними положеннями якого    є регулювання відносин у галузі охорони,використання і відтворення природних ресурсів, забезпечення економічної безпеки, запобігання і ліквідація негативного впливу господарської та іншої діяльності навколишнього середовища, збереження різних природних комплексів. Також є положення про можливість вирішення проблем охорони навколишнього природного середовища на основі міждержавного співробітництва. Якщо ми все ж таки хочемо зберегти надзвичайний скарб, дарований нам природою, потрібно вживати заходи негайно, щоб уникнути неминучих негативних наслідків.
Винники Plus
Юліана Казімова

Винниківські ліси
Читайте також:
Коментарі
avatar