Блог Мирона Маркевича. "Про збірну, "Металіст" та трансфери"
03.05.2010

Вітаю! Хочу сьогодні поговорити про збірну та свій клуб. Відразу ж скажу, що про кількарічної давності гру моєї команди із «Карпатами» згадувати не бачу сенсу. Вже набридли ці гучні і такі ж порожні заяви на цю тему. Є компетентні органи, які і повинні цим займатися. Є врешті прокуратура. Є факти, є про що говорити, а з пустого в порожнє переливати не треба.

"Про збірну, "Металіст" та трансфери"Сильні спаринг-партнери

Отож, про збірну. Керівництво ФФУ відразу попросив зробити усе можливе для того, щоб нашими суперниками були якомога сильніші збірні. Поки що нам йдуть на зустріч. Наскільки мені відомо, тривають переговори з деякими потужними командами, зокрема з Аргентиною. Читав заяву Володимира Лашкула про досягнуту домовленість з командою Дієго Марадони. Я двома руками «за», такі спаринги нам дуже потрібні. Чим сильніші команди, тим краще. В матчах із ними, можна перевірити себе, з’ясувати чого ти вартуєш.

Гравців «молодіжки» не чіпали

Список запрошених у збірну, хто хотів уже переглянув. Викликаємо практично усіх, хто на думку тренерського штабу, цього заслуговує. Єдине, не чіпали гравців «молодіжки». Як на мене, Ракицький, Ярмоленко, Зозуля – є кандидатами в національну збірну. Ми на них розраховуємо. Але зараз важливо, аби «молодіжка» вийшла у фінальну частину Євро-2011, посіла у своїй групі перше місце. А так, вважаю, оптимальним на сьогоднішній день склад збірної. Багато є новачків, хочемо з ними ближче познайомитися. Побачимо, як вони проявлять себе. Маємо провести під час перших зборів три матчі, цього буде достатньо, для того, щоб зробити якісь проміжні висновки.

За гравцями із українського чемпіонату ми намагаємося стежити безпосередньо на стадіоні. З нашими легіонерами трохи інша ситуація. Але браку інформації по них не має. В наш час, в принципі, інакше і бути не могло. Тимощук молодець, він добре увійшов в гру із «Ліоном». Вийшов на поле в другому таймі, досить не погано виглядав, справив хороше враження. Чигринський грав із «Хересом», за ним теж слідкуємо. Постійно переглядаємо ігри Вороніна, Федоріва. Вони, на щастя, постійно грають в основних складах своїх команд. Причому, грають досить не погано. Якщо матимуть ігрову практику, перебуватимуть оптимальній спортивній формі. Мене, як тренера збірної, це не може не тішити. І, само собою, не забуваємо за Алієва. Здорово він вписався в гру «Локомотива». Стосовно Алієва була багато питання, що стосувалися його паспорту, громадянства. Для мене головне те, що він хоче грати за нашу збірну. Усі інші розмови – порожні балачки.

«Металіст» треба оновлювати

В останніх матчах «Металіст» не погано виглядав. Сподіваюся, усі заключні матчі ми також проведемо на хорошому рівні. В спину нам дихають «Дніпро» та «Карпати». Тому у нас не має права на помилку. Обидві команди демонструють хороший футбол. «Металісту» зобов’язаний брати щонайменше шість очок, тоді нас ніхто не посуне із третього місця.

Вже, мабуть як і інші команди, працюємо над кадровим підсиленням. Звісно, що зараз зарано щось конкретне говорити,у се на стадії переговорів. Єдину скажу, що хотілося б підсилити кожну позицію – починаючи воротарем, закінчуючи нападником. Потрібно збільшувати лаву запасних. Ми вже багато років граємо цим складом, треба щось оновлювати.
Винники Plus
Джерело: Блог М.Маркевича


Читайте також:
Коментарі
avatar