Змагалися ветерани
27.02.2010

У спортзалі КЦ „Дозвілля" відбувся одинадцятий традиційний турнір з настільного тенісу серед ветеранів.

Цьогоріч у Винники прибули найкращі спортсмени-ветерани Львівської області (Львів, Винники, Городок, Рава-Руська, всього 27 учасників).

Усі вони змагалися в двох вікових групах: від 35 до 55 років і 55-ти й старші.

Усі, хто спостерігав за грою тенісистів, переконалися, що майстерності й молодечого запалу в цих людей залишилося як у молодості, тому за їхніми двобоями й зараз цікаво дивитися...

У старшій групі трійка переможців мала такий вигляд: Олександр Колесников (Львів), Ашот Кіракосян (Львів), Богуслав Ярошевич (Львів). У другій групі кращими виявилися: майстер спорту Денис Пастерніков (Львів), Тарас Гіль (Львів), Анатолій Дулич (Львів).

„Я уважно передивився всі поєдинки й мені дуже вони сподобалися, — розповів майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи 1976  року,львів'янин Анатолій Строкатов. — Хочу також відзначити високу організаційну підготовку турніру, чудовий спортінвентар. Усе було прекрасно..."

Усіх переможців відзначили почесними грамотами та кубками.

„Як відомо, нещодавно було створено ветеранську Лігу Львівської області з настільного тенісу, — говорить організатор турніру, майстер спорту Ігор Яросевич. — Тому наші замагання ми розглядаємо як один із етапів підготовки до участі в цій лізі. Не дивлячись на схвальні відгуки, я все ж таки наголошу, що під час проведення турніру в спортзалі було дуже холодно. Адже система опалення в КЦ „Дозвілля" давно виведена з ладу. Тому після запеклого двобою, розігрівшись, спортсмени згодом відразу ж потрапляли на холод, а це могло стати причиною застуди, гострих легеневих захворювань. Тому міській владі варто негайно подбати про ремонт опалювальної системи, адже у Винниках — це єдиний спортзал, де можна якісно проводити тренування й змагання, тому його треба берегти. Адже в ньому постійно займаються винниківські діти'.

Організатором турніру виступив Будинок дитячої та юнацької  творчості м.Винники (директор Ольга Соколик, керівник секції з настільного тенісу — майстер спорту Ігор Яросевич).

Юліана Казімова
На фото: на передньому плані (біля Ігоря Яросевича) Ашот Кіракосян.
 
"Винниківський вісник"

Читайте також:
Коментарі
avatar