Ударна п'ятирічка Мирона Маркевича
30.06.2010
1 липня виповнюється рівно 5 років з дня обрання Мирона Богдановича Маркевича на посаду головного тренера харківського футбольного клубу «Металіст».

У далекому 2005 році мало хто очікував, що саме «Металісту», який до цього особливо не виділявся досягненнями в українських чемпіонатах, судилося стати «третьою силою» українського футболу. Президент ФК «Металіст» Олександр Ярославський вже тоді зумів розгледіти в Мироні Богдановичу тренера, який найближчим часом принесе славу його колективу. Прийнявши команду, що не мала зірок у своєму складі, досвідчений наставник зумів створити найсильніший колектив, якому по плечу боротьба в чемпіонаті не тільки за «бронзу», яку «Металіст» завоював під його керівництвом чотири рази поспіль, але і за медалі вищої проби.

До приходу Мирона Богдановича "Металіст" мав негативний баланс в іграх практично проти переважної більшості своїх суперників по вищому дивізіону. Приміром, ми поступалися по співвідношенню особистих зустрічей таким командам, як «Арсенал», «Кривбас», «Іллічівець», «Металург» (Д), «Ворскла». Тепер же з згаданими командами в команди позитивний баланс. І досягнуті Маркевичем всього за п'ять сезонів.

Будучи за час своєї кар'єри головним тренером 5-ти команд вищої ліги («Карпати», «Кривбас», «Волинь», «Металург» Запоріжжя і «Металіст»), найдосвідченіший на даний момент тренер чемпіонатів України у вищому дивізіоні Мирон Маркевич провів в провідному національному футбольному змаганні 464 гри. Це абсолютний рекорд! Микола Павлов, який йде на другому місці, відстає на 63 матчі. Решта тренерів не досягли поки навіть трьох сотень ігор в якості головних тренерів команд, які грають у вищому дивізіоні України. Додамо ще, що Мирон Богданович отримав в нашому чемпіонаті за весь час тренерської діяльності 214 перемог! Це теж рекорд українського чемпіонату серед усіх тренерів елітного дивізіону.

Зараз в в "Металісті" впевнені, що їхній високопрофесійний тренер, який знає тенденції розвитку світового футболу, та з душею відноситься до своєї роботи, зуміє за два роки, що залишилися до старту Євро-2012, створити бойовий колектив з кращих гравців країни і поставить таку гру в збірній, яка буде викликати захоплення всіх уболівальників не тільки в Україні, але і в інших країнах! Буде величезна користь і «Металісту», так як гравці команди отримають нову мотивацію, адже в кожному матчі і на кожному тренуванні за ними буде спостерігати головний тренер збірної, тієї самої команди, якій належить відстоювати честь нашої країни на фінальному турнірі Євро-2012 .
Винники Plus

 

 

 

 

 


Читайте також:
Коментарі
avatar