Безпека наших громадян нам небайдужа, - Рустам Казімов
25.03.2010

На протязі багатьох років на території м.Винники в середньому скоювалося від 55 до 65 злочинів за рік. Згідно статистичним даним за 6-ть місяців п.р. на території м.Винники начебто зареєстровано лише 10 злочинів!!! Мені як оперативному працівнику з багаторічним досвідом роботи в ОВС незрозуміло,в результаті введення якого "ноу-хау” досягнуто зменшення злочинності на території м.Винники.

Хочу звернути увагу нашої громади на те, що насправді на території в м.Винники ні в 2008 році ні за 6-ть місяців 2009 року покрашення криміногенної ситуації не спостерігалося.Натомість,скоєно ряд резонансних злочинів в нашому місті.

Зокрема, резонансний злочин, який скоєний в травні місяці 2009 р. на території церкви на вул.Шевченка,11, підпал автомашини на одній з вулиць м.Винники,незаконне заволодіння автомашиною на одній із вулиць м.Винники,крадіжки із квартир тощо.Яку профілактичну роботу проводить місцеве відділення міліції щодо боротьби із незаконним обігом наркотичних речовин?.Яка проводиться профілактична робота з раніше судимими особами тощо...(коли будуть притягнуті до кримінальної відповідальності особи,які фактично скоюють більшість злочинів на території нашого міста-це підозрювані особи на прізвисько "Павук”,”Чебурек”) та інші відомі місцевим правоохоронцям злодії.

Вказані факти означають,що не думати про майбутнє ми не маємо права. Хочу звернути увагу  громадськості на те, що вже зараз можна спрогнозувати, що в найближчі роки наркоділки в пошуках готових ринків збуту намагатимуться ввозити в Україну так звані "важкі” наркотики,причому великими партіями. Що робиться місцевими правоохоронцями по боротьбі з такими видами злочинів?Тому треба замислитись над тим,що можна протиставити такому явищу,оскільки його наслідки не передбачувані,особливо в плані негативного впливу на молоде покоління.

Як забезпечується охорона громадського порядку на території м.Винники?Коли буде наведений елементарний порядок хоча-би на центральних вулицях з дрібними хуліганами, хронічними алкоголіками,особами які незаконно продають підроблену горілку та самогонку,незаконно відкрили пункти прийому металобрухту,куди носять все,що  лежить на подвір’ях наших мешканців( каструлі,чайники,люки,сітки,труби) тощо…
Від цього, в першу чергу, страждають пересічні громадяни–наші мешканці, а правоохоронні органи Личаківського району лише спостерігають за криміногенною ситуацією.

Вважаю,що я як депутат Винниківської міської ради не можу спокійно спостерігати за бездіяльністю правоохоронних органів Личаківського району м.Львова тому на найближчому засіданні депутатської комісії по законності буду ініціювати звіт керівництва Личаківського РВ ЛМУ ГУ УМВСУ у Львівській області щодо боротьби із злочинністю та щодо забезпечення безпеки наших мешканців.

Закликаю всіх свідомих депутатів Винниківської міської ради,з робити все для того, щоб злочинність на території міста Винники опинилась наодинці з потужним об’єднанням влади,колективів підприємців, представників бізнесу і всього населення нашого міста,яке насправді заслуговує на краще життя,бо надіятися на допомогу з боку правоохоронців Личаківського РВ ЛМУ ГУ УМВСУ у Львівській області на сьогоднішній день є марною справою.

Депутат Винниківської міської ради,
Членкомісії депутатської діяльності та законності Рустам Казімов (04.10.2009р.) 

 

 

 

 


Читайте також:
Коментарі
avatar