Депутатський запит депутата Винниківської міської ради Рустама Казімова до Президента України
20.08.2010

Рустам КазімовПрезиденту України п. Януковичу В.Ф.

Річ у тому, що громада міста Винники та я, як її представник, занепокоєні рішенням Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЄ) про підвищення цін на газ для населення з 1 серпня 2010 року на 50%.

Ми вважаємо, що уряд перед тим, як підвищувати ціни на газ та інші комунальні послуги, повинен був забезпечити адекватне підвищення зарплат і пенсій для соціально-незахищених верств населення. Адже в умовах економічної кризи, коли доходи громадян знижуються мало не щодня, підвищення тарифів на природний газ для населення є неприйнятним, бо це зробить (і вже зробило) більшість мешканців м.Винники потенційними боржниками.

Люди сьогодні просто фінансово не спроможні оплачувати послуги за непомірно зростаючими тарифами та цінами. Отже, чому люди повинні страждати за безгосподарність та бездіяльність керівників відповідних структур держави?

Вважаю, що перманентне підвищення тарифів на газ та інші житлово-комунальні послуги, неякісне надання цих послуг, які надаються в цій галузі, стало можливими через відсутність у державі національної програми розвитку енергетичної галузі, пошуку альтернативних джерелх і видів енергії, вирішення питання вітчизняного газовидобування, втілення енергозберігаючих технологій.

Таким чином, в даний час будь-яке підвищення цін на тарифи та житлово-комунальні послуги повинні супроводжуватися попереднім соціальним захистом населення з боку держави, щоб не дозволити і дальше погіршувати життя наших людей. На основі викладеного, прошу доручити відповідним державним органам перевірити законність та справедливість підняття цін на газ та інші комунальні послуги для населення з 01.08.2010 року.

Р. Казімов, депутат Винниківської міської ради

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  "Винники Plus" обов'язкове.

Читайте також:
Коментарі
avatar