Чим завинила біла акація ???
21.06.2010

Протягом багатьох років у центрі Винник (вул.Галицька, 15, навпроти поліклініки) росло багаторічне дерево-акація. Часто це дерево захищало людей від сонця та дощів.

Чим завинила біла акація ???На жаль, 03.08.2009 року цю окрасу нашого міста зрізала рука невідомого варвара. Хтось вирішив на цьому місці встановити рекламний щит. Виявивши цей шокуючий факт, я негайно звернувся до в.о.міського голови п.Бутенка С.А.з вимогою терміново з’ясувати законність дій невідомих осіб, які це зробили.

Хочу також звернути увагу громадськості Винник на те, що ні в.о. міського голови п.Бутенко С.А., ні працівники правоохоронних органів своєчасно не відреагували на такий очевидний факт порушення вимог чинного законодавства.

Зокрема, вони діяли некваліфіковано та бездарно:прибувши на місце події,не встановили осіб порушників закону,не склали відповідні акти та адмістративний протокол за цим фактом, не перевірили наявність в цих людей документів на розміщення там рекламної  конструкції і дозволу на зрізання  дерева. Враховуючи цей очевидний правовий нігілізм та байдужість з боку посадових осіб, в мене склалося враження, що ці посадові особи були зацікавлені в тому, щоб це дерево зрізали та встановили на цьому місці рекламний щит.

Окрім,цього я дізнався,що згідно розпорядження міського голови Винник, комісію виконкому з благоустрою очолює саме п.Бутенко С.А., а рішення щодо встановлення рекламного щита надано за зовсім іншою адресою.

Отож,виникає запитання: чим завинила біла акація,яка росла в центрі м.Винник? Чому п.Бутенко С.А. не виконує своїх посадових обов’язків належним чином? Чому п.Бутенко С.А.не виконує законні вимоги депутата Винниківської міської ради? Адже виходить,що саме з його мовчазної згоди знищили це дерево.

Цей кричущий факт стане предметом розгляду на засіданні комісії з депутатської діяльності та законності, де буде надано належну правову оцінку діям посадових осіб,які його  допустили.

Також звертаюся до міського голови Винник із вимогою ретельно перевірити законність дій заступника міського голови з питань з органів виконавчої влади п.Бутенко С.А.

Одночасно звертаюся до громади міста Винники: Шановні Винниківчани, не залишайтеся байдужими,закликаю Вас спільними зусиллями захистити нашу природу від злочинних посягань!
     
Депутат Винниківської міської ради, член комісії депутатської діяльності  та законності  Р.Казімов.

Винники Plus 

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.  У разі передруку матеріалів посилання на  "Винники Plus" обов'язкове.

Читайте також:
Коментарі
avatar