У Винниках на притулок для бездомних на рік потрібно понад півмільйона гривень
17.01.2011

У Винниках на притулок для бездомних на рік потрібно понад півмільйона гривеньУ притулку для безхатченків у Винниках перебувають 27 осіб - розповіла Олеся Саноцька, директор громадської організації "Спільнота взаємодопомоги "Оселя".

"Кількість безпритульних щодня змінюється, - розповіла Олеся Саноцька. - Спочатку люди приходять на роздачу їжі, згодом звертаються в осередок підтримки бездомних, де може помитися, підстригтися, переодягнутися. Потім ми залучаємо їх до розповсюдження журналу "Просто неба" та дозволяємо ночувати у нічліжці".

Якщо безпритульний хоче кардинально змінити життя, проходить у спільноті терапію залежності, тренінги особистісного розвитку, розповіла пані Саноцька.

Серед найбільших проблем притулку на сьогодні, як розповіла Олеся Саноцька, - забезпечити людей харчуванням. "На харчування ми заробляємо самі, - каже вона. - Люди працюють у майстерні ремонту меблів, проте ми не займаємося виробництвом, а отримуємо
пожертву за виконану роботу".

Окрім того, громадська організація бере участь у конкурсі соціальних проектів ЛМР. "Минулого року ми отримали 18 тисяч гривень, - каже пані Саноцька, - при тому, що наш загальний бюджет на рік з усіх напрямків
становить 500-600 тисяч гривень".

Винники Plus
  за матеріалами: lviv.expres.ua  фото: reneta

Читайте також:
Коментарі
avatar