Правопорядок під контролем. Підбиваємо підсумки.
07.02.2011

Правопорядок під контролемДотримання правопорядку у Винниках протягом 2010 року була головною темою під час розмови кореспондента газети „Винниківський Вісник” з Олегом Строцьким, в. о. начальника місцевого відділення міліції.

Головний міліціонер міста запевнив, що у 2010 році міліція на високому рівні контролювала ситуацію у Винниках.

„Минулоріч криміногенна ситуація у Винниках була складною, але повністю контрольованою нашими працівниками, – розповідає пан Строцький. – За згаданий період на території міста було зареєстровано 77 злочинів, з них розкрито 51. Відтак, розкриття злочинів на рівні 66,2 % - це доволі непоганий результат нашої роботи. У порівнянні з попереднім роком показники практично однакові. Дякувати Богові, вбивств чи інших тяжких злочинів у нас не трапилося”.

Серед резонансних злочинів зафіксовано зґвалтування. З відповідним зверненням до місцевої міліції прийшла мешканка Одеси, триває розслідування, проводять експертизу.

Також набуло резонансу пограбуванням підприємства „Еколайн-Захід” на вул. Галицькій, 88, звідки зловмисники винесли акумулятори на суму 6 тиcяч гривень. 

Із 22 квартирних крадіжок рокрито 13.

Чимало клопотів завдали міліції крадії автомобілів на вул. Івасюка біля новобудов, де немає стоянок та освітлення. Злочинці, користуючись цією ситуацією, активізувалися у цьому районі. Час від часу міліція влаштовувала там нічні засідки.

Не розкритими залишаються 2 викрадення автівок.

Зафіксовано 5 незаконного зберігання наркотиків. Усі 5 злочинці по цих статтях притягнуто до кримінальної відповідальності.

На жаль, цьогоріч на криву злочинну стежку ступили й підлітки, які глухої ночі, розбивши вікно продуктового кіоску на вул. Галицькій, залізли туди й викрали різні солодощі на значну суму. Винниківські правоохоронці затримали юних порушників закону, але зважаючи на те, що вони ще майже діти, не ізолювали їх на час слідства. Як з’ясувалося, така доброта була марною, юнаки її не оцінили. Зрештою, вона не пішла ні їм, ні суспільству на користь. Бо ж нещодавно вони скоїли зухвалий злочин на території Сихівського району м. Львова. Тепер вони перебувають під арештом у Львівському слідчому ізоляторі тимчасового затримання. Їм „світять” уже набагато більші терміни позбавлення волі. Аналізуючи цей прикрий факт, винниківські міліціонери самокритично оцінюють власні дії у ставленні до згаданих підлітків.

Не забуваймо також, що з місць позбавлення волі у Винники постійно повертаються засуджені раніше злочинці. Програми їх адаптації до звичайного життя немає. Багато з них повертаються невиліковно хворими, декому нікуди повертатися. Більшість немає й роботи. Таких людей міліція ставить на облік і контроль. Проте завжди залишається ризик, що екс-засуджені знову коїтимуть злочини.

Серед інших резонансних злочинів - розкритий замах на вбивство, коли двоє нетверезих чоловіків побилися на зупинці біля Винниківського озера. У результаті інциденту один потерпілий потрапив до реанімації з ножовим пораненням, але, на щастя, вижив.

„Для більш ефективної роботи ми потребуємо підтримки, – каже, підсумовуючи нашу розмову, Олег Строцький. – Для нашого автомобіля катастрофічно бракує паливно-мастильних матеріалів. Уже декілька зим ми змушені рубати дрова для опалення приміщення нашого відділення. Як кажуть, і сміх і гріх. Проте у відчай не впадаємо, працюємо для міста й громади”.

Володимир Гаврилів

Винники Plus  за матеріалами газети "Винниківський Вісник"

Читайте також:
 Публікації
 Винники
 Оголошення:

Читайте також:
Коментарі
avatar