«Чемпіонат області нічим не поступається другій лізі», - Григорій Козловський
04.05.2013
Президент винниківського «Руху» Григорій Козловський поділився враженнями від останнього матчу своєї команди проти «Скали-2», а також розповів про участь і завдання команди у чемпіонаті України серед аматорів.

- Григорію Петровичу, «Скала-2», хоч і програла, однак добре попила крові Вашій команді…

- Це ще м’ягко сказано. «Скала» приємно здивувала. Ми слідкуємо за цією командою і граємо з нею контрольні матчі. У нас багато чого не виходило. Контроль м’яча у першому таймі був відсутній. Молоді футболісти суперника грали з великим бажанням і у мене закралися сумніви у позитивному результаті.

- У перерві Ви спілкувалися з футболістами. Що сказали?

- Коли президент розмовляє з футболістами, ці речі краще не озвучувати. Футбольні люди мене зрозуміють (сміється). У другому таймі ми вийшли зовсім іншою командою. Ми зіграли у той футбол, на який розраховуємо. Другий тайм ми зіграли добре, завдяки чому і досягнули позитивного результату. У першому та другому таймі на полі було дві різні команди. Інколи колектив потрібно проводити в ті кондиції, аби про недооцінку суперника не могло бути жодної мови.

- Цього року у Прем’єр-лізі області грає 12 команд. Чи став цікавішим, на Вашу думку, чемпіонат?

- За останні 20 років цей чемпіонат дуже хороший та цікавий. Усі команди непоганого рівня. Як сказав у своєму інтерв’ю президент «Скали» Микола Кміть, зросли і зарплати та преміальні гравців. Відповідно, росте і рівень змагань. У чемпіонат області повертаються чимало висококласних футболістів. Глядачам стає цікавіше. Згадайте, який був чемпіонат області до розпаду Радянського Союзу. Якщо казати футбольною термінологією, то рівень другої ліги відпочивав порівняно з тим, що робилося в області. Наш чемпіонат області нічим не поступається другій лізі, а деякі команди є навіть сильнішими за ті, що грають там. Щодо кількості команд у Прем’єр-лізі області, то очікував, що буде більше, однак тішить те, що є тенденція росту.

- «Рух» заявився на аматорський чемпіонат України. Які завдання перед командою на цей турнір?

- Конкетного завдання наразі немає. Можливо, апетит прийде під час їжі. Хочеться спробувати свої сили на вищому рівні. Прагнемо побачити як ми виглядаємо і до чого ми готові. Цей турнір повинен нам показати наші слабкі та сильні сторони. На аматорському чемпіонаті України зібрано фактично найкращі команди з кожної області. Цікаво буде, коли чемпіони областей поміряються силами між собою. Утім, пріоритетом для мене є чемпіонат області. Там є чітке завдання – виграти знову чемпіонат та перемогти у Кубковому турнірі.

- Чи зможе команда грати на усі фронти? Чи має «Рух» два рівноцінні склади?

- У нас є велика лавка запасних. Думаю, що цей процес пройде абсолютно безболісно. Те, що у нас є два рівноцінних склади підтвердила наша двостороння гра у суботу, яка завершилася внічию 1:1. Матч був цікавий і зовсім не схожий на товариський. Гравці, які зараз грають в основі, розуміють, що у будь-який момент усе може змінитися.

- Як проявлять себе новачки «Руху»?

- Наразі не можу сказати про рівень новачків. Дикий був травмований і ще не встиг набрати свою оптимальну форму. Нападник Шептицький також після травми. Один матч може зіграти добре, а інший – провалити. Наразі він теж не в найкращій формі. Блавацький поступово притирається до команди. Поліванов отримав тріщину ноги, тому вибув з тренувального процесу. З новачками нам трохи не щастить, адже вони ніяк не можуть набрати оптимальну форму. Попри це, ми на них надіємося і розраховуємо на те, що вони підсилять команду.

- Наскільки важко буде підтвердити статус чемпіона області у цьому сезоні?


Згоден, що буде непросто. Підтвердити статус чемпіона завжди важче, аніж ним стати. Попри це, будемо старатися це зробити.

- І на останок про водне поло. Як відомо, Ви та Ваш партнер Олександр Свіщов допомагаєте львівському «Динамо», яке на днях чудово виступило в Маріуполі, зберігши шанси стати чемпіоном України у Львові.

- Виступ ватерполістів у Маріуполі мене дуже здивував. На виїзді команда дуже впевнено обіграла свого основного суперника за чемпіонство – «Іллічівець». Рівень гри нашої команди був високий. Користуючись нагодою, запрошую усіх львів’ян 25-27 травня до басейну СКА, де і визначиться чемпіон України. Якщо не помилюся, востаннє «Динамо» ставало чемпіоном України ще у 1995-ому році і дуже хочететься, щоб цей успіх повторився у 2013-ому.

Богдан Пастернак, Вголос
Григорій Козловський поділився враженнями від останнього мат

Читайте також:
Коментарі
avatar