Я сюди приїхав не дурня клеїти, а працювати, - Констянтин Кравченко
22.07.2011

На презентації новачків «зелено-білих» генеральний директор клубу Ігор Дедишин вручив футболку під номером 30 талановитому 24-річному плеймейкеру Костянтину Кравченку. Після цього новачок «зелено-білих» поділився думками щодо подальшого майбутнього.

– Я дуже радий, що у мене з’явився шанс пограти в команді з такими амбіціями і такими завданнями. Я зроблю все можливе і неможливе, аби допомогти команді вийти на новий рівень.

– Чи відчуваєш ти голод за великим футболом?

– Неможливо передати його словами. Бували такі моменти, що ледь сльози не текли, коли я дивився зі сторони, як команда грає. Так, у мене були і травми, і помилки... Але зараз я дуже хочу повернутися в футбол, і все для цього зроблю.

– У пресі писали, що тобою цікавляться «Металіст» і «Дніпро». Чому ти вибрав «Карпати»?

– Мене не гроші цікавлять, а довіра тренера. Мені важливо, що тренер мене хоче бачити у команді, що розраховує на мене. Для мене дуже важливо грати у великий футбол. Тому я вибрав «Карпати».

– Як ти почуваєшся у фізичному плані?

– Окрім командних тренувань, я майже рік працював з індивідуальним тренером, пройшов серйозні збори з «Шахтарем». Зрештою, перші ігри покажуть, наскільки я готовий.

– У тебе є можливість привітатися з фанатами і сказати, чого вони можуть від тебе чекати.

– Старання насамперед. Я все зроблю, щоб команда вигравала і здобувала результат. Я сюди приїхав не дурня клеїти, а працювати і допомагати команді.

– Чи плануєш перевезти до Львова свою сім’ю?

– У мене нещодавно народилася дитина. Оскільки через постійні тренування та заїзди не зможу допомагати дружині, вона залишилася у Києві. Там багато родичів, є мати, бабуся, які зможуть більше допомогти.

 


Читайте також:
Коментарі
avatar