Студент довів, що життя після смерті існує (ВІДЕО)
18.01.2015
22-річний студент Уральського федерального університету нібито довів існування життя після смерті за допомогою математики. Про це повідомило Свердловське обласне телебачення.

На думку студента, виведена ним математична формула доводить, що після фізичної смерті людини зберігається невловима інформація, сприйнята цією людиною протягом його життя.

Життя - це функція від часу. Тоді смерть - це межа цієї функції при часі, яка прагне до нескінченності. При розкритті ми отримуємо невизначеність, нескінченність на нескінченність. Але якщо ми її вирішуємо, то ми отримуємо, що це сума наших думок, наших почуттів, наших бажань за весь період нашого життя. До того, що ми бачимо, чуємо і відчуваємо тут і зараз. Рішення - це кінцева величина, що після смерті нас чекає чітке, певне сприйняття світу. Це доводить, що життя після смерті існує.

Студент має намір опублікувати статтю в одному із західних журналів і представити свої докази науковому співтовариству. Для фінансування публікації він запустив краудфандінговую кампанію на Boomstarter, за допомогою якої планує зібрати 25 тисяч рублів.


Читайте також:
Коментарі
avatar