Шановні винниківчани!

Запрошуємо Вас взяти участь у створенні

Територіальної громади м. Винники!

(неполітичне, неприбуткове об’єднання громадян передбачене статтями 140-143 Конституції України)

Що таке територіальна громада?

Територіальна Громада – це спільнота мешканців, що наділені правом самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і Законів України.

Власністю територіальної громади є земля, ліс, природні ресурси, комунальне майно, місцевий бюджет, а також утворені нею комунальні підприємства.

Місцеві ради – сільські, міські, районні, обласні і їх голови є лише представницькими органами територіальних громад. Організовуючись у територіальну громаду МИ повністю котролюємо підзвітні нам органи місцевого управління.

ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА м. ВИННИКИ та її першочергові завдання:

  1. Питання вуличного освітлення
  2. Відновлення роботи дитячого садочку
  3. Благоустрій міста
  4. Збереження винниківського лісу та парків

Кожен мешканець має право вносити на розгляд зборів інші питання.

Для створення територіальної громади потрібно 50 % + 1 голос мешканців, безпосередньо, або через громадських представників. Представник має отримати письмову згоду на представництво з окремих питань в присутності 2 свідків кожного мешканця, якого він представляє у підписному листі. Але не зважаючи на це кожний мешканець має право бути присутнім на зборах і голосувати самостійно.

Рішення зборів територіальної громади неможна оскаржити в суді, оскільки - це рішення власників-громадян, і воно є обов’язковими до виконання всіма органами державної влади, у тому числі і Президентом, згідно з Конституцією України.

В Україні вже створенні територіальні громади у Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Запорізькій, Миколаївській, Луганській, Донецькій  та інших областях. На даний час вже створено більше 50  територіальних громад, настав час створити Територіальну громаду м. Винники і долучитися до створення оновленої України.

Громадські представники у м. Винники вже зібрали понад 2 000 підписів (з необхідних 6 000) за створення територіальної громади. Не будьте байдужими. Ставайте громадськими представниками своєї вулиці, будинку, під’їзду. Тільки разом МИ зможемо змінити ситуацію в нашому місті.Контакти:

Мирослава Годунько  - 093 883 95 04

Огоновський Андрій  -  067 371 29 09

Панас Олег -  096 487 95 87

Гурняк Ігор  -  097 226 55 84

E-mail: teryt.hrom@gmail.com


Інформаційний партнер: Інформаційно-розважальний портал Винники Plus

Ми в соцмережах:

https://vk.com/vynnyky_tg

https://www.facebook.com/vynnyky.tg

Канал YouTube: http://www.youtube.com/channel/UCPgswZF5wB09mDGJ-hla3tA


Зворотній зв'язок Територіальної громади м. Винники

E-mail відправника *:
Тема листа *:
Текст повідомлення *:
Прикріпити файл: