Цій мумії 200 років, але кажуть, що в ній все ще жевріє життя! Як таке взагалі можливо?
12.02.2015
27 січня в Монголії відбувся арешт злочинця, який торгував накраденим на чорному ринку. Серед вилучених у нього в Улан-Баторі речей виявилася і ця мумія.

Фахівці в Національному центрі судової експертизи міста визначили її вік. "Медитує ченцеві» виявилося практично 200 років! Однак це не є найцікавішим моментом історії. Деякі вчені на повному серйозі вважають, що монах ще живий! А кажуть, що таке буває тільки в кіно...

Професор Монгольського інституту буддійського мистецтва сказав, що тіло сидить в позі лотоса, причому долоня лівої руки у нього відкрита, а позиція правої руки символізує проповідування  сутр. Це, на думку професора, означає, що муміфікований лама насправді мертвий не повністю, але знаходиться в зверхглибокій медитації, згідно давньої традиції буддійських ченців.

З професором, що дивно, погодився і особистий лікар Далай-лами. За словами медика, медитація стародавнього буддиста називається "тукдам." Перебуваючі у такому стані люди за всіма медичними показниками мертві, але розкладання, попри все, їх тіл не стосується. З часом у людини, що знаходиться в такому стані, з'являються шанси досягти просвітлення самого Будди.

Джерело: http://ofigenno.cc/

Читайте також:
Коментарі
avatar