Тисячі прочан розпочали прощу до Страдчу

У Львівській області почалась проща до Страдчу, участь у ній беруть тисячі прочан. Про це інформує кореспондент Вголосу.

Розпочався захід о 8:30. Прочана почали з’їжджатися у с. Ямельна на місці мученицької смерті блаженних о. Миколи Конрада і дяка Володимира Прийми;

О 10:00 почалась піша хода до площі біля «Страдецької гори».

В 11:00 розпочнеться Архиєрейська Свята Літургія за участю Патріарха Святослава, під час якої буде проголошено блаженного Володимира Прийму покровителем мирян УГКЦ;

О 13:00 - освячення каменя під забудову «Відпустового центру Львівської Архиєпархії УГКЦ». Тут також відбудеться присяга «відречення від алкоголю», молитва на освячення всякої речі, похід до церкви та молитва до блаженних; хресна дорога.

Відзначимо, що участь у Страдецькій Хресній Дорозі прирівнюється до участі в Єрусалимському Хресному Ході, яким колись проходив Ісус Христос. Зокрема, на Святій Страдецькій Горі була встановлена Хресна Дорога, якій Святіший Отець Папа Римський Пій ХІ своєю грамотою з 1936 року надав статус Єрусалимської (з Єрусалимськими відпустами).

Очікується, що участь у прощі візьмуть понад 30 тис. прочан.

Джерело: http://vgolos.com.ua/

Коментарі
avatar