Даїшник влаштував фурор на Youtube (ВІДЕО)

Увага! Багато ненормативної лексики!

У Мережі з'явилося відео п'яного даїшника, який влаштував ДТП у Харкові. На ньому зображений інспектор Валківського взводу обласної роти ДАІ Олександр Мартинов, який їхав за кермом ВАЗ-21093 і злетів у кювет.

Аварія сталася на окружній, коли «дев'ятка» з'їжджала з мосту, але злетіла в кювет між відбійниками.

Водії, які кинулися на допомогу, виявили, що за кермом сидів чоловік у формі старшого сержанта ДАІ. Проте чоловік став запевняти, що автомобілем керував не він, а його друг. Сержант ДАІ вів себе не адекватно, нецензурно висловлювався, зняв форму, а брюки надів навиворіт

У салоні, крім даішника, була подружня пара. Незважаючи на очевидне, друг запевняв, що саме він був за кермом. Поведінка пасажира шокувало десятки свідків - він зняв труси - єдине, що було на ньому, і пропонував вступити з ним у статевий зв'язок.

Нагадаємо, на місце приїхав начальник обласної ДАІ Олександр Єршов, представники прокуратури. Мартинова збиралися відвезти на медобстеження, однак народ збунтувався і вимагав перевірити водія «на алкоголь» на місці події.

Драгер показав наявність алкоголю рівну 2.04 проміле. Після цього Мартинова відправили до наркоцентру - очевидців туди не пустили лікарі. Машину забрав евакуатор.

«Завтра привселюдно на плацу в ДАІ начальник обласної ДАІ Єршов пообіцяв зірвати з Мартинова погони»", - заявили активісти «Дорожнього контролю».

Коментарі
avatar