Львівські "мауглі"

4 липня прокурорська перевірка виявила двох хлопчиків - шестирічного Юрка та 14-ти річного Любомира, яких батьки своїм недоглядом довели до інвалідності. Вони не ходили, не бували на вулиці, і не розмовляли. Батьки морили їх голодом.

Тепер батькам, які утримували своїх дітей в антисанітарних умовах, загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

15 липня, львівських братів-мауглі, які зараз перебувають у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, переведуть у відділення реабілітації, де з хлопцями працюватимуть психолог, психіатр і логопед. У лікарні діти, які важили менше, аніж потрібно в їхньому віці, почали набирати вагу. Медики ж говорять про позитивну динаміку.

Про це повідомили журналісти програми «Погляд на тиждень» телеканалу ZIK.

«Маємо позитивну динаміку: діти позитивно реагують на наш персонал, вони впізнають його, хочуть контакту, хочуть ласки, - розповіла Зінько Ірина, лікар діагностичного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні. - Хлопці мають позитивні емоції, сміються, хочуть бавитися. Вони хочуть тепла».

Та шанси на адаптацію хлопців у суспільстві дуже низькі. За словами Юрія Стасіна, завідувача діагностичним відділенням, вони не розмовляють, не ходять, бо не можуть рухатися. Ймовірно, діти постійно перебували у лежачому стані, можливо, були прив’язані.

Коментарі
avatar