Пісня 94-річного американця «підірвала» YouTubе

Пісня 94-річного американця, яку він присвятив своїй покійній дружині, дуже швидко стала хітом на YouTube, зібравши менш ніж за тиждень близько 155 тисяч переглядів.

Представники американської студії Green Shoes з Іллінойсу оголосили конкурс на кращу пісню під гітару. Учасникам пропонували записати відео для YouTube і надіслати організаторам посилання на ролик. Перемогу здобув 94-річний американець Фред Стобаух, повідомляє Huffington Post.

Працівники студії були дуже здивовані, коли замість посилання електронною поштою отримали коричневий конверт з текстом пісні Oh Sweet Lorraine, який написав літній американець.

Крім пісні Фред Стобаух надіслав також великий лист, в якому розповів свою історію. Пенсіонер зізнався, що не є музикантом, проте мріє зробити зі свого вірша пісню.

94-річний житель Іллінойсу написав, що пісня Oh Sweet Lorraine присвячена його дружині, яка померла рік тому. Ця трагедія розбила чоловікові серце.

Він розповів, що зустрів свою майбутню дружину в 1938 році. Від того часу він не розлучався з нею.

«Вона була найкрасивішою дівчиною, яку я коли-небудь бачив. Вона подарувала мені 75 років щасливого життя», – написав Фред Стобаух.

Організаторів конкурсу настільки зворушила історія вдівця, що вони вирішили допомогти йому з записом пісні.

Джерело: http://zik.ua/

Коментарі
avatar