Антимайдан: за що люди мерзнуть в Маріїнському парку? - Абзац!

Журналісти розважально-інформаційної програми Абзац! на Новому каналі побували на мітингу прихильників Партії регіонів, який розташувався в Маріїнському парку навпроти будівлі Верховної Ради в Києві.

У таборі так званого Антимайдану в основному молоді чоловіки спортивної зовнішності, а також пенсіонери.

Журналісти дізналися у самих мітингувальників про цілі їхнього зібрання, повсякденний побут табору, а також раціон учасників акції на підтримку влади.

Більшість демонстрантів на питання, чому вони перебувають тут, в основному відбуваються жартами, а деякі, плутаючись в коментарях, заявляють, що прийшли підтримати Євросоюз. Багато з них мають явні ознаки алкогольного сп'яніння.

"Я з Дніпропетровська приїхав... мені не подобається взагалі, що це з Києвом сталося ... Люди, майте терпіння ... все буде нормально. Янукович за Європу. Зачекайте трохи, і він підпише", - говорить один з учасників мітингу.

Нагадаємо, в Києві з 3 грудня у Маріїнському парку на площі біля Верховної Ради прихильники Партії регіонів проводять мітинг на підтримку чинної влади. Щодня там збирається кілька сотень людей. На мітинг, який відбувається в оточенні правоохоронних органів, постійно підвозять людей з різних регіонів України, переважно зі східних і південних областей. За інформацією ЗМІ, учасникам акції організатори платять від 250 до 500 грн на день.

Джерело: http://korrespondent.net/

Коментарі
avatar