Карпати К.Б. - Рух Винники - 1:1 (огляд)

Прем'єр-ліга Львівщини, Карпати К.Б. - Рух Винники - 1:1 (огляд матчу)

Коментарі
avatar
Примітив, що в Руху кожної гри якісь нові футболісти ...
avatar
А я і не знала. що у Винниках є така команда! А тут ще й відеоогляди...
avatar
Тепер в неділю треба порвати куликівську ковбасу!
avatar
Порвали куликівську ковбаску та ще й яворівську на десерт. Так що винники рулять. А щодо нових футболістів то підсилення не буває зайвим чи не так? До речі мостовий 4 роки поіграв в російській премер лізі.
avatar
Григорій, Вам РЕСПЕКТ!!! Так тримати! І сайту також РЕСПЕКТ!!!
avatar
Григорій, правда, що Рух знявся з кубку України? Якщо правда, то чому?
avatar
Нажаль правда це звязано з проблемами з заявкою футболістів. У нас е велика частина футболістів які грали у вищий лізі і тому до кінця року не мають права грати за нашу команду на кубок украіни. А вам дякую за запитання і за те що наша команда та іі результати не є байдужими Вам!!!!
avatar
Дякую пане Григорій! Подальших успіхів! І прохання до сайту, хотілося б, щоб було трохи більше інформації про команду "Рух", які футболісти виступають, про їхню минулу кар'єру і т.д.
avatar
В планах є і навіть створений піддомен сайту (спортивний додаток до Винники Plus - ФК "Рух" PluSport - http://fkrux.vinnikiplus.in.ua ).

Нажаль, не хватає на все часу і ресурсів. Одному всім цим займатися важко. Потрібна хоч невеличка команда. Винники Plus вже існує більше 2,5 років. За цей час постійно зростає аудиторія читачів. На даний час за 1 день більше 3 000 переглядів, читають колишні винниківчани, наші заробітчани, у Канаді, Італії, Ізраїлі, Австралії і ще в більше ніж 50 країнах світу.

Весь цей час йдуть пошуки спонсора, щоб зробити сайт ще більш цікавим і потрібним. На жаль зараз сайт потрібний тільки читачам і його автору. Але одного ентузіазму замало.

Незважаючи на це, по мірі можливого, сайт і надалі буде старатися давати цікаву інформацію своїм читачам.
avatar