Слон ледь не вбив туристів

У Південній Африці слон напав на автомобіль із британськими туристами – за допомогою хобота і бивнів він кілька разів перекинув авто.

Як пише The Independent, 30-річна Сара Брукс їхала в машині зі своїм нареченим по національному парку Крюгера. На дорозі їм зустрівся величезний слон.

Керуючий парком, який став очевидцем події, розповів, що слон перегородив дорогу туристам і почав подавати попереджувальні знаки.

Сара була знайома з поведінкою цих тварин і знала, що в таких випадках потрібно поводитися якомога тихіше. Тому вони заглушили двигун авто. Проте слона це не зупинило і він за допомогою хобота і бивнів перевернув автомобіль кілька разів.

Відео нападу слона на авто зняли туристи, що їхали вслід за британцями. На відео чути, як один з них вигукує: «Назад, назад, вони зараз помруть...».

Як повідомляє The Telegraph, тварина «від штовхала» машину на 40 метрів від головної дороги.

Сару доставили до лікарні з травмою стегна. Лікарі відзначають, що туристи легко відбулися. Вони відклали відліт додому, і вирішили побути в ПАР, доки рана не затягнеться.

Директор національного парку Крюгера Вільям Мабаса підтвердив достовірність відео, яке днями з'явилося в мережі. Він розповів журналістам, що інцидент дійсно трапився 30 грудня.

За словами Мабаси, на той момент слон переживав період, коли рівень тестостерону в його крові підвищився в 60 разів.

Дорослі слони чоловічої статі природно входять в періодичне стан, названий musth (мовою хінді означає «божевілля»). Воно характеризується дуже схвильованою або агресивною поведінкою.

Musth пов'язаний з сексуальним пробудженням або встановленням лідерства. Такий слон, дикий або домашній, надзвичайно небезпечний для людей. У зоопарках musth часто є причиною нещасних випадків із смертельним результатом. Musth супроводжується істотним підвищенням репродуктивних гормонів.

«На жаль, ми були змушені приспати агресивного слона, оскільки він становив загрозу життю людей», – розповів Мабаса.

Директор національного парку радить туристам надалі бути більш обережними і триматися від цих величезних тварин на безпечній відстані.

Джерело: http://vgolos.com.ua/

Коментарі
avatar