Тунель кохання між Винниками і Львовом

В Україні, зокрема під Львовом, з'явився новий "тунель кохання". Як і справжнє кохання - він непередбачуваний.
Ділянка дороги Винники-Львів (від знаку Винники до знаку Львів), судячи по догляду за придорожньою територією нікому не належить, хоча ... напевне, вся дорога через через винниківський ліс - нікому не належить. Гілки нависають над дорогою, і великогабаритні транспортні засоби , ба, та навіть автобуси-маршрутки, проїзджаючи повз колишуть тими гілками, як при буревії. І час від часу, особливо після грози, дерева лягають на дорогу, ...напевне вони замучились хитатися.
Змоделюємо ситуацію: перед легковим авто, з якого робилась відеозйомка, їде група велосипедистів, які, насправді, полюбляють цю ділянку автодороги за живописність, їх обганяє фура і далі все, як на відео... падає гіляка велосипедисти хто куди, хто між собою зіштовхується, хто тікає від них праворуч - в яму в лісі, а хто - на зустрічку. А найголовніше, для дорожньої служби, те, що ромітка намальована.
І раз відео вже є, то підніму ще одну безглуздість з боку дорожньої служби. З самого початку відео є ділянка дороги у Винниках від "Рукавички" до повороту на АЗС "ОККО". Якихось 100 метрів. Навесні 2015 року дорожнім службам доручили провести вибірковий ремонт дорожнього полотна, і вони це зробили... - ВИБІРКОВО!!! Тупо вирізали кусок дороги і закатали його новим асфальтом, який, доречі, на сьогоднішній день, почав пливти за течією руху автомобілів. Але вкурвило те, що на зустрічній смузі, яка веде в бік Львова, утворилась колія ще рік тому, і на ній вже видні шрами від піддонів авто з малим кліренсом (це зазвичай дорогі авто, поза 35 000$), нічого не було зроблено, !взагалі!. Невже владі дешевше відшкодовувати збитки на ремонт авто ніж, хоча б, зрізати хвилі з асфальту. До речі у ситуації з пошкодженням авто закон на боці водія, звичайно, якщо дотриматись всіх процедур, і скласти відповідні акти.
Люди вибірково борються за свої права, платять податки, підтримують армію власними силами та коштами, а у адміністрації не вистачає розуму і коштів на банальний ремонт дороги.

автор: Igor Stetsyshyn

Коментарі
avatar