Акція "Я люблю Винники!" - Тамара Войтович

Із нагоди Дня міста ми поцікавились у винниківчан, за що вони люблять Винники і що, на їхню думку, варто було б зробити, аби жити тут стало комфортніше.

Тамара Войтович

– Я народилась у Винниках ще далекого 1961 року, мені вже 54 роки, але чуюся ще досить юною. Напевно, зараз у мене дуже гарні відчуття, тому що Винники стали настільки гарними, тут багато людей, молоді, добра атмосфера.

Люди у Винниках дуже щирі, хороші, допомагають один одному, в чому можуть. Пишаюся тим, що я тут виросла, живу, вчилась у нашій рідній 29-й школі. Тут народилися мої двоє дітей, уже маю внучку. Щоб тут було комфортніше жити, потрібно кращі дороги, зробити освітлення, щоб люди неходили в темряві по дорогах. Ми живемо біля Винниківського озера, і в нас, на жаль, немає освітлення на вулиці. Вже ходили до міського голови, просили, щоб нам трошки покращили умови – відремонтували вулицю, зробили освітлення – ну, але наразі якось ще все в стані такому, «в точці замерзання».

Маємо надію, що, може, щось зміниться. Хочеться, щоби маршрутки краще їздили до Львова, щоб було більше розважальних центрів для дітей.

Коментарі
avatar