Галину Донець повинні поновити на посаді у міській раді Винник

До «Громадського руху «Народний контроль» звернулася Галина Донець, яка стверджує: ще 10 років тому міський голова Винник Сергій Уваров незаконно звільнив її з посади секретаря Винниківської міської ради. Жінка через суд довела несправедливість свого звільнення, втім рішення суду про поновлення на посаді пані Донець досі не виконане.

«Галину Донець звільнили, коли вона перебувала на лікарняному. А це незаконно. Окрім того, звільнити її могли лише депутати міської ради Винник, а не міський голова Уваров», – говорить керівник громадської правозахисної організації «Вартові закону» Віктор Черномський.

Сам Уваров зазначає: подаватиме апеляцію на рішення суду, адже «Галина Донець місяць була відсутня на робочому місці».

Активісти «Громадського руху «Народний контроль» разом з журналістами звернулися до начальника управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського. Той запевнив, що робить все можливе, щоб рішення суду у справі Галини Донець було виконане.

«Через невиконання рішення суду уже ввічі накладено штраф і винесенні подання про притягнення до кримінальної відповідальності, передбаченої ст. 382 Кримінального Кодексу України», – повідомив Ярослав Жукровський.

Коментарі
avatar