Про історію залізниці у Винниках

Автори проекту зйомки документального фільму про історію залізниці Львів-Підгайці побували у Винниках, щоб розшукати історичні факти про частину цієї залізниці, яка проходила через це місто.

Примітка: Автори фільму про історію залізниці "Львів-Підгайці" просять тих винниківчан, які щось знають про залізницю у Винниках, чи може знають їхні родичі і знайомі, повідомити про це через редакцію сайту "Винники Plus". Може у когось збереглися світлини цього часу. Матеріали можна надсилати на зворотній зв'язок сайту Винники Plus, або на поштову скриньку: vinnikiplus@gmail.com.

Повний текст новини можна переглянути тут.

Коментарі
avatar
Цікаво було б почути більшу розповідь про залізницю. Мені батько , Богдан Євгенович 1929р.н., розповідав що коли німці готувались відступати , то руйнували колію - до локомотиву був прикріплений пристрій на зразок плугу, котрий руйнував при рухові за собою колію, різав дерев'яні шпали. Усе моє дитинство проходило на цій штреці - змалку ганяли з металевими кільцями до озера і назад до дитячої мед. консультації, потім на роверах... Є що згадати. А про історію залізниці і Винників варто розпитувати старших людей, котрі ще щось пам'ятають, вони ще є живі...
avatar