У Винниках реконструюють дитячий садок

У Винниках триває реконструкція дитсадка, який не працював 15 років. За кошти Винниківської та Львівської міських рад дошкільний навчальний заклад вже цьогоріч зможе прийняти понад сотню дітей. На 16 тисяч населення у Винниках функціонує лише один державний садочок. З майже 200 зареєстрованих у вересні туди піде 45 дітей. Решті доведеться щодня їздити до Львова, або шукати приватні дошкільні заклади. «У місті критична ситуація із дитсадками, ― розповіла завідувачка ДНЗ №156 у Винниках Галина Пуцило. ― Місто розбудовується, населення зростає. Тому ми радіємо тому, що неподалік буде ще один садок».

У садку, яким керує Галина Пуцило, виховується 270 дітей у той час, коли норма 115. Та вже за рік у місті можуть відкрити ще один садочок. Львівська міська рада виділила з бюджету 10 млн грн на реконструкцію будівлі, в якій дитяча установа працювала ще у вісімдесятих роках минулого століття. Ремонт розпочали кілька місяців тому. В садочку вже замінили вікна, провели опалення, каналізацію та монтують дах. За словами підрядника Станіслава Кузьми, за рік комплекс буде готовий. «За кілька місяців ми завершимо головні, монтажні роботи, ― розповідає Станіслав Кузьма. ― На сьогодні поміняли вікна, майже готовий дах».

Розрахований садочок на 420 дітей. Ремонтні роботи всього комплексу займуть рік, проте один корпус запрацює вже у вересні.

Читайте також: «Сьогоднішня співпраця поміж Львовом і Винниками є чудовим прикладом для інших громад», - Володимир Квурт (ФОТО/ВІДЕО).

Коментарі
avatar
© 2010-2017 Всі права захищені - «Винники Plus»