"Ніколи їхня "побєда" не стане нашою перемогою"

Непримиренними словами на адресу двох тиранів, які розв’язали Другу світову війну, звернулася у Львові на мітингу-реквіємі до громади біля пам’ятника жертвам комуністичних злочинів народний депутат України Ірина Фаріон.

Ніколи, заявила вона, імперія, що «називалася СиРиСиРи, і колонія УРиСиРи не були нашими державами. Була своя земля, кроплена нашою кров’ю, і була єдина армія, яка це захищала, – УПА. Не може буди злагоди між воїнами УПА і воїнами Червоної армії, поки не організуємо Нюрнберг-2».

На переконання Фаріон, нацистську Німеччину покарано, а комуністичний режим сьогодні при абсолютній владі. Адже відбулося, за її словами, «зрощення кримінальної олігархії із капіталістично-буржуазно-православними комуністами».

Ірина Фаріон запевнила, що усіма силами буде намагатися викорінювати міф про «Велику вітчизняну війну» зі свідомості та підручників. Адже Друга світова війна була великою бойнею. Тому пані депутат висловила глибоке співчуття поколінню, яке стало гарматним м’ясом у політичних ігрищах Гітлера і Сталіна.

Джерело: http://vgolos.com.ua/

Коментарі
avatar