Все йде за планом: технологічна сингулярність Землі настане через 30 років
15.02.2015
Відомий футуролог і технічний директор Google Рей Курцвейл за 20 років у своїх книгах, блогах, інтерв'ю та лекціях розписав наше майбутнє по роках.

Видання Slon.ru зібралo всі його передбачення в хронологічному порядку.

Технічний директор Google і найвідоміший технологічний футуролог Рей Курцвейл виступив на початку цього року з черговою порцією пророкувань. Будучи одним з головних дослідників сучасних досягнень в галузі штучного інтелекту, Курцвейл публікує свої прогнози з 1990-х років, багато з них стали академічними. Але якщо ще п'ять років тому він частіше оперував довгими періодами (2030-і, 2040-і роки), то останнім часом в передбачення вченого з'явилася хронологічна стрункість. Можливо, на точність вплинула його робота в найбільшій інтернет-компанії, де футуролог опинився на передовій багатьох інноваційних розробок.

Курцвейл ніби запрошує взяти участь в інтелектуальній грі і зібрати пазл-картину майбутнього з його старих і нових пророкувань. Якщо зібрати всі прогнози, зроблені за 20 років в книгах, блогах, інтерв'ю та лекціях, можна помітити, що майбутнє з 2019 по 2099 вчений розписав буквально по роках.Читайте також:
Коментарі
avatar