На поверхні Марсу виявлена піраміда (ВІДЕО)
24.06.2015
Мисливці за позаземними цивілізаціями стверджують, що знайшли на Марсі об'єкт, дуже схожий на єгипетську піраміду. Структуру схожої форми недавно зареєстрував на карликовій планеті Церера космічний апарат Dawn. Шукачі позаземного розуму вивчили високоякісні фотографії Червоної планети, зроблені агентством НАСА.

Порівняльне відео з марсіанської пірамідою, опубліковане на каналі YouTube ParanormalCrucible відіохостінгу, всього за кілька днів набрало півмільйона переглядів. Уфологи вважають, що піраміда розміром з автомобіль є свідченням розумного життя на Марсі.

 

Одна з версій припускає, що об'єкт може бути частиною більш великого споруди під марсіанською поверхнею. За словами людей, що представляють ParanormalCrucible, артефакт має майже ідеальну конструкцію і форму, що означає, що він є результатом розумного задуму, а не грою світла й тіні.

Дивовижний артефакт був знайдений на Червоній планеті марсіанським ровером Curiosity. За своїм розміром об'єкт відповідає невеликому автомобілю. Це наштовхує на думку, що він є вершиною більш великої піраміди, заглибленої під поверхню, або каменем-маркером.

Скептично налаштовані вчені називають такі відкриття парейдолічними ілюзіями. Під терміном парейдолії слід розуміти зорову ілюзію, основою якої виступають деталі реального об'єкта. Найвідомішим прикладом цього феномена є знімок людиноподібної особи на Марсі, зроблений в 1976 році.

Джерело: http://inforesist.org/

Читайте також:
Коментарі
avatar