Вчені розповіли про нові несподіваних переваги кави
22.12.2016

Японські вчені в ході невеликого дослідження змогли визначити нові, несподівані перевага кави. Виявилося, міцний напій сприяє роботі серцево-судинної системи.

Професор Масато Тсутцуі з Університету Рьюкі, Окінава, заявив про те, що кава сприяє розширенню і зміцненню малих кровоносних судин. До таких висновків лікар прийшов за підсумками експерименту, в якому взяли участь 27 осіб у віці від 22 до 30 років.

Протягом декількох днів піддослідні постійно змінювалися групами, в залежності від того, хто пив каву з кофеїном або без нього. Учасників залишили в невіданні щодо того, який саме напій вони вживали. Як виявилося, в результаті, ті добровольці, в каві яких був кофеїн, відзначили загальне підвищення тонусу організму.

Однак, це далеко не вся користь напою. За допомогою допплерівської флоуметрии, яка дозволяє визначити рівень припливу крові на мікроскопічному рівні, медики довели, що кава сприяє розширенню малих судин. Дослідження проводилося на пальці піддослідного. В цілому, рівень припливу крові підвищився на 30% до показників тієї групи добровольців, які пили каву без кофеїну.

Джерело: http://www.gogetnews.info/

Читайте також:
Коментарі
avatar