Вчені з'ясували, куди люди потрапляють після смерті
26.12.2016

Паралельний простір

Американські вчені стверджують, що після смерті людина, так само як і тварини, відроджуються, але вже в іншій реальності.

Науковці з Університету Північної Кароліни зробили сенсаційну заяву. На їхню думку, людина після смерті не перестає існувати, а потрапляє в паралельний простір. Мало того, вони вважають, що люди мають шанс воскреснути після смерті, пише «Псі-фактор».

Зокрема, професор цього вузу Роберт Ланц провів дослідження, в рамках якого порівняв життя людини і рослини. У підсумку він прийшов до висновку, що люди, як і рослини, «в'януть» для того, щоб знову «розквітнути» в майбутньому. Ланц заявив, що йому вдалося довести свої доводи з допомогою теорії біоцентризму.

Вчені з Каліфорнійського університету раніше заявили про існування паралельних світів. Вони вивчили мікрочастинку, яка може існувати в двох станах одночасно і, відповідно, перебувати в один час в різних місцях. В результаті вчені прийшли до висновку, що в деяких паралельних світах на сучасній Землі можуть навіть досі жити динозаври.


Читайте також:
Коментарі
avatar