Правила долі - дотримуйся і будеш щасливий
31.12.2016

Існує 25 правил долі. Хто їх придумав - невідомо. Але ті, хто з ними ознайомився, в чомусь погоджуються і надалі намагаються дотримуватися їх. Це навіть не правила, а психотерапевтична техніка. В її завдання входить переконання. Процес цей довгий. Він вимагає цілеспрямованості та наполегливості. Тому до правил потрібно ставитися серйозно і вдумливо, а читати їх слід щодня. Якщо ж прочитати один раз і викинути, то толку не буде. Найкраще повісити їх в кімнаті, щоб вони постійно потрапляли на очі. Спробуйте, і дуже скоро переконаєтеся, що жити Вам стало значно легше.

1. Початок всьому порожнеча, але вона повинна бути заповнена.

2. Щоб досягнути бажаного, одного бажання замало - потрібно прийняти рішення. Тільки в цьому випадку з'являться можливості.

3. Щоб змінити свій шлях, потрібно зупинитися, а вже після цього почати рух в інший бік.

4. У житті доводиться розплачуватися за все. Але найдорожче коштує бездіяльність. Іноді це стає очевидним лише в кінці життєвого шляху.

5. Якщо людина весь час боїться зробити щось не так, зробити помилку, то вона навіть не підозрюючи про це, робить найбільшу помилку в своєму житті.

6. Подібне завжди притягується тільки подібним. У житті немає нічого випадкового. Ми притягуємо до себе зовсім не тих людей, яких хотіли б бачити біля себе, а тих, хто повністю подібний до нас.

7. Якщо Ви бачите, що поставлена ​​мета недосяжна, то сконцентруйтеся на інших цілях. Досягнувши їх, спробуйте повернутися до досягнення першої.

8. Якщо у життя нічого не просити, то воно нічого й не дасть. Якщо просити щось невизначене, то і дар носитиме такий же характер. Необхідно завжди чітко формулювати бажання.

9. У житті не буває абсолютного задоволення. Воно завжди обмежується нашим сприйняттям світу.

10. Ви прагнете до змін? Тоді забудьте про пасивність. Саме, завдяки їй, втрачається шанс, який надає доля. Намітьте маршрут і кінцевий пункт. Але щоб до нього дістатися, потрібно відправитися в дорогу.

11. Життя завжди змушує вирішувати ті завдання, які людина уникає вирішувати. Від них неможливо сховатися, так як, не вирішивши якесь завдання зараз, його доведеться вирішувати на іншому життєвому етапі. Але заплатити за рішення доведеться набагато більше.

12. Вибір в житті є завжди. Іноді він полягає у відсутності вибору. У світі багато можливостей. Але, набуваючи одне, завжди втрачаєш щось інше. Тому втрати неминучі. Але їх завжди можна розглядати як нове придбання.

13. Нове завжди має на увазі руйнування старого. Але потрібно не тільки зруйнувати, а й розчистити місце. А для цього потрібні сили, час і знання. Адже потрібно знати, що будувати і як. Якщо таких знань немає, то краще не руйнувати. Інакше можна побудувати щось жахливе.

14. Людина намагається змінити життя, але йому заважають старі стереотипи і звички. Вони весь час намагаються повернути його до звичного проведення часу. Тому зміни завжди йдуть дуже повільно і вимагають великих душевних витрат.

15. Будь-який з нас притягує до себе саме те, що він найбільше любить, чекає або боїться, так як саме на цьому фокусується свідомість. Доля ніколи не дає зайвого. Вона щедра, але тільки в рамках бажаного. Розведіть рамки і отримаєте більше.

16. Все життя - це суцільні протилежності. Когось ми любимо, а когось ненавидимо. З кимось дружимо, а з кимось змагаємося. Купуємо і втрачаємо, зустрічаємося і розлучаємося. Людина прагне до стабільності і в той же час відчуває незадоволеність від розміреного плину життя. Неможливо щось зрозуміти, не знаючи його протилежність.

17. Люди прагнуть до гармонії. Але щоб її досягти, потрібна гармонія всередині себе. Це прийняття своїх достоїнств і недоліків, усвідомлення своєї недосконалості і внутрішня умиротворення. Необхідно, щоб розум, вчинки і почуття діяли узгоджено.

18. Треба розуміти, що світ зовсім не створений для одних лише задоволень. Дуже часто він не відповідає нашим очікуванням і уявленням про нього. Але потрібно завжди прагнути робити добро. Той, хто не здатний на це, ніколи не зможе оцінити добро, отримане від інших.

19. Людину завжди дратує в людях те, що сидить в ньому самому. Інші люди можуть стати для нас дзеркалами. Потрібно тільки уважно вдивлятися в них. Тоді ми зможемо краще пізнати себе.

20. Якщо Вас охоплює сильне бажання чимось володіти, то це означає, що Ви не визнаєте своїх здібностей і достоїнств. Вдивіться в себе, може Ви володієте набагато більшим, ніж бажаєте.

21. Дуже складно протистояти негативним думкам. Вони змушують страждати, мучитися, хвилюватися. З цього негативного рою виділіть одну думку і придушити її. Тоді Ви розірве шкідливу ланцюжок, і вона вже не буде так сильно докучати Вам.

22. Прийміть себе таким, який Ви є. Тоді тривоги, хвилювання, комплекси зникнуть, і Ви зможете почати повноцінне життя.

23. Світ, що оточує нас, абсолютно нейтральний. Це ми самі робимо його поганим або добрим. Намагайтеся сприймати реальність позитивно, і тоді вона стане щасливою і радісною.

24. Ніколи не ставтися до думки оточуючих як до істини в останній інстанції. Бути для всіх хорошим не можна. Завжди знайдуться недоброзичливці. Не дозволяйте їм брати над Вами верх.

25. Всі ми приходимо в цей світ з нізвідки і йдемо в нікуди. Так може сенс нашого існування і є саме життя у всіх її проявах?

Прості правила не так? Але тим не менше вони дуже якісно впливають на світосприйняття. Дотримуватися їх не складно, а користь вони приносять неоціненну!


Читайте також:
Коментарі
avatar