Хмарний привид до смерті налякав відвідувачів торгового центру в Замбії
06.03.2017

Справжній жах навела на відвідувачів торгового центру Мукуба Молл в місті Китве, Замбія, величезна хмарна фігура, яка повністю повторює контури голови і плечей людини з розмитою нижньою частиною тулуба. Величезний хмарний привид досягав 100 метрів і більше всього схожий на фігуру безсердечного тюремного сторожа - дементора з саги про Гаррі Поттера.

Фахівці стверджують, що причиною переполоху стало просто-напросто хмара дивної форми. Але свідки ні за що не хочуть вірити в таке твердження. За їх словами, ця фігура виразно була зроблена з іншої матерії, істотно відрізнялася від оточуючих хмар. Та й на фотографіях фігура здається набагато щільніше навколишнього небесного пейзажу.

Складалося повне відчуття, що над торговим центром ширяє величезний привид. На думку людей, його поява була божим знаком. Правда, замбійці до сих пір не розуміють, що воно означало.

Знавці саги про Гаррі Поттера назвали фігуру Дементор - саме на цього небесного стража походив замбійський привид. "Він залишався в небі близько півгодини, - каже свідок. - Деякі, бачачи його, в жаху втекли, інші дивилися, як заворожені. Це було найдивніше, що можна собі уявити".

Джерело: http://www.dailymail.co.uk/

Читайте також:
Коментарі
avatar