Люди з негативним резус-фактором - особливі. І ось чому
12.03.2017

Відомий американський дослідник паранормальних явищ Бред Стайгер помітив цікаву особливість: люди, які мають негативний резус-фактор крові, не зовсім звичайні...

Якщо точніше, він припустив, що ці люди - або з особливою генетичною лінією «гомо сапієнс», або нащадки інопланетян.

Справа в тому, що, згідно із законами генетики, ми можемо наслідувати тільки ті властивості, якими володіли наші предки, якщо мова, звичайно, не йде про мутації. А це означає, що якщо людина і мавпа походять від одного пращура, то їх кров повинна бути сумісною. Однак у всіх приматів резус-фактор позитивний... Взагалі у всіх!

Звідки ж у деяких людей негативний резус-фактор? Виходить, такі люди - нащадки якогось іншого предка. Бути може, прибульців?

Ще помічено, що найвищий відсоток носіїв негативного резус-фактора - 30% - серед іспанських басків (походження яких, до речі, - до цих пір загадка), ізраїльських євреїв східного походження, самаритян і ефіопських чорних євреїв.

У той час як у інших народів кількість таких людей ледь сягає 1%.

Більшість медіумів, знахарів, людей з незвичайними психічними здібностями також мають негативний резус-фактор.

Як ми знаємо, є всього 4 групи крові. Всі вони відрізняються за складом, а якщо точніше - за наявністю різних білків в клітинах крові, які борються з бактеріями в організмі. У більшості людей ці білки є, і вони є резус-позитивними.

Чому у деяких людей цих білків немає - загадка! Вчені вважають, що перші люди на землі з негативним резус-фактором з'явилися 35 000 років тому. Яким чином? Ніхто не знає. Але найпопулярніша теорія говорить якраз про неземне походження ДНК цих людей.

Ось деякі загальні характеристики для людей з негативним резус-фактором:

- Вони Мають більш високий, ніж у «позитивних» людей, IQ;

- Зазвичай У них нижча, ніж у інших, температура тіла;

- Психічно і емоційно ці люди набагато більш стійкі;

- Вони часто мають руде волосся;

- Вони дуже чутливі до тепла і не люблять холод;

- Чачтіше всього у них блакитні, зелені або світло-карі очі.

Ще один цікавий феномен цих людей пов'язаний з вагітністю.

Відомо, що клонувати людей з негативним резус-фактором не можна.

Більш того, якщо вагітна мати має негативний резус, імунна система її тіла буде атакувати плід, сприймаючи його як чужорідне тіло. Ось чому таких жінок лікарі просять приймати спеціальні ліки під час вагітності, які пригнічують імунітет.

Але чому їх власне тіло атакує власних дітей, тобто чому воно сприймає їх як «чужих«? У цій загадки немає відповіді, але вона безумовно працює на користь теорії про «інопланетне» походження таких людей.

До речі, археологи знайшли величезну кількість стародавніх текстів і творів мистецтва, які описують дивних істот, які відвідували планету. Так що думайте самі ...

Джерело: http://www.myday.net.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar