Загадки історії: Дослідники впевнені - машина часу створена півстоліття тому і зберігається у Ватикані
14.03.2017

Таємниці і загадки історії, на думку вчених, могли б бути давно розгадані, якби Ватикан поділився тим, що зберігається у нього вже півстоліття. А саме - машиною часу, винайдену ще в 60-х роках минулого століття.

Як пише видання Daily Star, Ватикану не вигідно, щоб машина часу, яка була винайдена ще 60-х роках ХХ століття, стала надбанням громадськості. Адже загадки історії мають дуже багато фактів, які б зруйнували основу католицизму. Правда, Ватикану все-таки довелося передати в ЦРУ деякі креслення технології машини часу.

Посилаючись на випускника Єльського університету і члена колегії адвокатів округу Колумбія Альфреда Ламбремонта Вебре, Daily Star повідомляє, що у Ватикані давно є машина часу, яка дозволяє отримувати доступ до "слідів" подій минулого.

Машина, яка нібито складається з екрану і спеціальних циферблатів, відома як "хроновізор" і, хоча вона не дозволяє людині переміщатися в часі, машина здатна показувати події минулого.

За твердженнями Вебре, чернець ордену Святого Бенедикта Франсуа Бруна після Другої світової війни намагався викрити секретну технологію Ватикану, але зазнав невдачі, так як був висміяний в засобах масової інформації.

Вебре також вважає, що насправді саме Ватикан допоміг заснувати ЦРУ, а в кінці 60-х років передав свою таємну розробку агентству.

Природно, що Ватикану не вигідно, щоб вчені отримали доступ до машини часу і змогли "злітати" в минуле. А раптом дійсно виявиться, що Марія Магдалина - була дружиною Ісуса Христа, на що вказують знайдені євангелія, викинуті з Біблії на Нікейському соборі через 300 років після життя самого Ісуса.

Фото: https://www.medem.kiev.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar