Смерть смартфону: на заміну приходить нереальна технологія
04.05.2017

Одного разу, не дуже скоро, але і все ж раніше, ніж ви думаєте, смартфон помре - як який-небудь факсимільний апарат з далекого минулого. Найближчі десяток років людина не зможе повністю відірватися від улюбленого і такого зручного гаджета, ну а потім він стане просто не потрібен. Основу для остаточного знищення смартфона вже сьогодні закладають Елон Маск, Microsoft, Facebook, Amazon та незліченна кількість невеликих, але шалено амбітних стартапів. І повірте, те, що прийде на зміну звичному вже технічного чуду в вашій кишені, буде дійсно схоже на наукову фантастику.

Віртуальні помічники

Судячи за інсайдерською інформацією, Samsung Galaxy S8 (доступний вже за попереднім замовленням) буде поставлятися з новим віртуальним помічником Bixby, який дозволить вам контролювати кожну функцію і додаток тільки своїм голосом. Власне, компанія позиціонує S8 як провідник в цілу екосистему пристроїв, управляти якими можна просто словом. Це вже не смартфон, а абсолютно нова концепція взаємодії людини з навколишнім Техносвіт.

Екосистема зі сталі

Наступний iPhone буде також орієнтований на привнесення доповненої реальності в наше повсякденне життя. Зауважте, йдеться не про якесь там віддалене майбутнє - глобальні зміни такого роду грядуть в найближчі пару років. І оскільки такі пристрої, як Amazon Echo, Sony PlayStation VR і Apple Watch, продовжують користуватися обмеженим, але істотним успіхом, експерти очікують поєднання всіх цих пристроїв в одну взаємопов'язану екосистему.

Доповнена реальність

Microsoft, Facebook, Google і підтримуваний Google стартап Magic Leap працюють над створенням автономних гарнітур доповненої реальності, які проектують докладні 3D-зображення прямо в ваші очі. З чуток, Apple працює над цим же.

Цифровий зір

Алекс Кіпман з Microsoft в недавньому інтерв'ю для Business Insider сказав, що незабаром доповнена реальність може повністю замінити смартфон, телевізор і всі інші гаджети з екраном. Це цілком логічно: від окремого пристрою в кишені не так вже й багато толку, якщо всі дзвінки, чати, фільми та ігри проектуються прямо в очі користувачеві, органічно розташовуючись в навколишньому світі.

Аудіогіди

У той же час в світі все більш важливими стають такі пристрої, як Amazon Echo або власні AirPod від Apple. Оскільки штучно-інтелектуальні системи, такі як Siri від Apple, Alexa від Amazon, Bixby від Samsung і Cortana від Microsoft, безумовно стануть більш розумними, з часом, користувач все більше покладатиметься на аудіо інформацію, доповнену відеозображенням в очах.

Цифровий світ

Швидше за все, незабаром нас чекає поступове зрощування світу цифрового і світу реального. Найбільші технологічні компанії обіцяють, що це майбутнє означає світ з меншими технологічними відверненнями і великим балансом, оскільки фізичний світ просто завалиться під натиском нової цифрової реальності, якщо його не захищати. Брати (тепер уже сестри) Вачовські з незабутньої «Матриці» передбачали щось подібне.

Телепатія

А тепер настав час дечого дійсно божевільного. На цьому тижні Елон Маск представив свою нову компанію Neuralink. Цілком серйозно (і, чесно кажучи, підстав не вірити людині настільки підкованій) Маск заявив, що в найближчі десять років буде розроблений нейроінтерфейс, що дозволить людям обмінюватися думками. Іншими словами, нам обіцяна телепатія. Ласкаво просимо в майбутнє, панове!

Джерело: http://obeliskhistory.blogspot.com/

Читайте також:
Коментарі
avatar