Вчені з’ясували, що щастя передається генетично
24.02.2012
Винники PlusЛюдське щастя залежить від багатьох факторів. Той хто працює, як правило, щасливіший безробітного. Заможні люди, в цілому, щасливіші бідних, а молоді — літніх.

Але як з'ясувалося, якщо темперамент і розум передається у спадок, то і відчуття щастя людина може отримати генетично, повідомляє телеканал новин 24.

Настрій людини залежить від кількості в організмі нейромедіатора під назвою серотонін. Він впливає на клітини мозку і тим самим регулює рівень нашого настрою. За його вироблення відповідає ген 5-HTT, який існує у вигляді двох модифікацій алелів — короткого і довгого.

Від батьків кожна людина може отримати по одному аллелю — або довгиий, або короткий. Як з'ясувалося в результаті досліджень, проведених серед тисячі пар американських близнюків-підлітків, найбільш щасливими себе вважають ті, хто отримав від батьків комбінацію з двох довгих алелей — таких виявилося 17%. Серед володарів комбінації довгий-короткий — 8 % щасливих. Найбільш "нещасними" виявилися ті, хто успадкував два коротких алелі.

Причому, як показали дослідження, відчуття щастя залежить і від національної приналежності. Так серед вихідців з Азії щасливих виявилося менше, ніж серед уродженців Африканського континенту. Вчені пояснюють це тим, що Африка відрізняється від інших країн світу найбільшим генетичним розмаїттям.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: 24tv.ua, фото: flamestar.blog.ru

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Читайте також:
Коментарі
avatar