Маленькі поради великогї дії
08.02.2010
Від запаху тютюну в кімнаті можна позбутися так: відкрити вікна і покласти в різних місцях кімнати 2-3 мокрих рушники. Вони добре вбирають тютюновий запах. Потім рушники потрібно просто випрати.

Запах олійної фарби в квартирі швидше зникне, якщо в декількох місцях поставити тарілки з сіллю.

Весь скляний посуд можна відмити без спеціальних засобів. У теплу воду потрібно додати трохи оцту або крупної солі.

Від неприємного запаху на кухні можна позбутися, прокип'ятивши у відкритому посуді воду з додаванням оцту, і через кілька хвилин приміщення провітрити. З цією ж метою можна покласти на нагріту комфорки кірку апельсина або лимона, або насипати на гарячу плиту трохи солі.

Звичайні пральні порошки містять освітлювачі і відбілюючі кошти. Тому їх слід використовувати тільки для білого текстилю, щоб уникнути небажаного освітлення кольорової білизни.

Рідкі пральні засоби для тонких тканин при низькій температурі краще розчиняються у воді, ніж порошок, і тому не застряють і не тверднуть у тонких волокнах матерії.

Пральні порошки для тонких тканин слід використовувати для всіх кольорових речей.

Прання в режимі,
що щадить особливо рекомендується для чутливих матеріалів (наприклад, мережив).

Застосування мішків для прання запобігає псування білизни, крім того таким чином знижується механічне тертя кісточок бюстгальтерів і запобігає його випадіння в процесі прання.

Сильно забруднені області слід попередньо обробити спеціальною пастою для прання або замочити.

Кров спочатку слід промити холодною водою, і чим раніше, тим краще.

Купальні костюми після кожної шкарпетки ретельно прати в пральному порошку, оскільки солона і хлорована вода, а також сонцезахисні засоби, шкірний жир і піт можуть пошкодити структуру тканини.

Чи не замочуйте ні набивні, ні кольорові тканини.

Якщо символи по догляду позначають делікатний режим прання, краще вдвічі зменшіть кількість білизни. Це збереже його від зайвого скручування.

Вироби з синтетичних волокон та їх сумішей періть окремо від бавовняних і лляних.

Пам'ятайте, що еластан (лайкра) не переносить кип'ятіння і відбілювання із застосуванням хлору.

Брудна білизна зберігайте в сухому, провітрюваному місці. Не варто надовго відкладати прання - шкірні жири і залишки косметики при тривалому зберіганні руйнівно впливають на тканину.

Читайте також:
Коментарі
avatar