Регіони готують відставку Тимошенко наступного тижня
11.02.2010 04:08

У Партії регіонів не виключають, що відставка Юлії Тимошенко може відбутися вже наступного пленарного тижня. Про це заявила Ганна Герман на прес-конференції у середу.

«Ми сподіваємося, що найближчим часом буде сформована парламентська більшість, коаліція. Уряд буде відправлений у відставку і призначений новий. Не будемо загадувати наперед, але це може статися наступного тижня», – сказала вона.

Наступний пленарний тиждень буде 16-19 лютого.

У свою чергу Борис Колесніков заявив, що офіційних переговори щодо створення більшості Партія регіонів розпочне після оголошення результатів виборів.

Разом із тим він підтвердив, що в парламенті ідуть неофіційні консультації з цього приводу.

«Не настільки важливо, хто буде прем’єр-міністром, важливо як команда виведе країну з кризу. Тому, я вже казав, що ми готові розміняти міністерські портфелі на голосування по законопроектах, які виведуть країну з кризу. Але з таким підходом (ситуація в економіці), скоро треба буде давати оголошення в газету на пошук того чи іншого міністра», – заявив він.

На уточнення, які посади претендують Герман і Колесніков, Герман відповіла: «Я думаю, нас відправлять туди, де буде найтяжче», повідомляє «Українська правда».

Останні новини:

Коментарі
avatar