ПР обіцяє залишити Бандері звання Героя
16.02.2010 09:12

Партія регіонів не хоче піднімати шум навколо присвоєння звання Героя України Степану Бандері. Про це заявив народний депутат, заступник голови фракції Партії регіонів Борис Колесников в інтерв'ю журналу «Власть».

Колесников відзначив, що в українській історії ще не було прецедентів відкликання рішення про присвоєння звання Героя України.

"Якщо питання до мене, то особисто я б не став його чіпати. Взагалі, позбавляють якихось військових нагород чи звань тільки в тому випадку, коли людина отримала цю нагороду і стала злочинцем. А тут ситуація, коли людина мертва. Ми не схвалюємо, що йому присвоїли звання Героя. Але створювати шум довкола цього не хочемо", - сказав Колесников.

Відповідаючи на запитання, чи буде ПР перешкоджати, якщо в регіонах стануть називати вулиці ім'ям Бандери, нардеп сказав: "Це вирішуватимуть муніципалітети". При цьому він висловив упевненість, що в Донецьку чи в Дніпропетровську вулиці іменем Бандери не назвуть.

"А у Львові вже назвали - і пам'ятник є. Ну, будь ласка, якщо вони хочуть, це їх регіональне самоврядування. Це демократія. Це взагалі основа Партії регіонів. Яка ж ми Партія регіонів, якщо ми будемо втручатися у справи кожної міськради? Це вже дискредитує саму партію", - відзначив Колесников.

Нагадаємо, новообраний Президент Віктор Янукович в інтерв'ю російському каналу заявив, що питання про скасування указу про присвоєння звання Героя України Степану Бандері буде розглянуто якнайшвидше.

Нагадаємо, 22 січня 2010 року Указом Президента України Степану Бандері присвоєно звання Герой України

ZIK

Останні новини:

Коментарі
avatar