Будівництво стадіону у Львові повністю зупинено?
24.02.2010 11:04

Будівництво стадіону у Львові повністю зупинено, заявив під час виступу на сесії Львівської облради перший заступник генерального директора ТОВ ПБП "Азовінтекс" Василь Огородник. "Шановні депутати, ми повністю зупинилися через відсутність погодженого проекту” - сказав він.


За його словами, генпідрядник має претензії до непогодженого будівництва, оскільки є проблеми з проектом, що його розробила компанія "Альпіне Бау”. "Стадія проекту "П” була проведена неправильно і зараз її доведеться переробляти” - наголосив В.Огородник.

Також за його словами, замовник два рази писав листи про зупинення будівництва, однак попри це генпідрядник проводив будівельні роботи. "Ми все робили на свій страх і ризик”. Він також зазначив, що немає жодних претензій до замовника у фінансовій площині і додав, що коли всі політичні перепони будуть зняті, то підрядник готовий працювати хоч від завтра і вчасно здати об`єкт.

«Якщо б ми погодилися з УКБ міста й припинили роботи, то на цей час на місці майбутнього стадіону був би лише котлован і частково фундамент», - зазначив В.Огородник. Натомість, за його словами, зараз готовність чаші стадіону уже сягнула 15-18%. І, якщо зараз підрядник отримає погоджений робочий проект, то, як обіцяє В.Огородник, стадіон буде зданий в експлуатацію відповідно до затверджених графіків, тобто до липня 2011 р.

Однак, якщо впродовж найближчих днів не вдасться досягнути порозуміння між «Азовінтекс» та замовником-міськрадою, то гарантувати, що Львів побачить готовий стадіон буде дуже важко.

«Необхідно, щоб ми – Львівська міська рада, «Азовінтекс» та німецька компанія «Арена.Ком» сіли за стіл переговорів і узгодили проект будівництва», - додав перший заступник генерального директора «Азовінтекс».

Він нагадав, що за тристоронньою домовленістю адаптувати проект мав Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій ім. Шимановського, який має відповідну ліцензію.

«Пан Садовий, представники «Азовінтекс» і «Арена.Ком» підписалися під меморандумом і там написано все чітко. Був визначений інститут Шимановського, але через дві доби інститут відкинули і знову ввели «Арніку». Ось у чому вся проблема. Нагадаю, що «Арніка» некваліфіковано адаптувала стадію «П», вона пропустила шість розділів й тепер ці документи треба перезатверджувати. Тепер знову зміна домовленості однією стороною – зміна адаптера Інституту Шимановського на «Арніку». І, думаю, приїзд Васюника нічого не змінить», - резюмував В.Огородник.


Водночас представник Дирекції будівництва стадіону Роман Черкес повідомив, що будівництво стадіону не зупинялося, а лише призупинялося з технічних причин. Також він наголосив, що згідно з угодою між міською радою та "Азовінтексом" саме підрядник несе відповідальність за проект.

 Львівський портал

Останні новини:

Коментарі
avatar