Європарламент дозволив Україні подати заявку на членство в ЄС
25.02.2010 14:53

Європарламент закріпив за Україною право на заявку на членство в Євросоюзі. Відповідний пункт міститься в резолюції, яку проголосували 25 лютого 2010 року у Європарламенті.

Європарламент дозволив Україні подати заявку на членство в ЄС"Оскільки Україна є європейською державою, і відповідно до статті 49 угоди про ЄС, може запросити про членство в ЄС, як усі європейські країни, що сповідують принципи свободи, демократії, поваги прав людини та основ свобод, а також верховенства права", - йдеться у пункті Б документа, повідомляє УП.

Крім того, цим же документом Європарламент звертається до ради ЄС надати Єврокомісії мандат для розробки дорожньої карти безвізового режиму для України.

"Існуюча угода про спрощення візового режиму має бути переглянута з довгостроковою перспективою", - йдеться в проекті документа.

"І закликати раду ЄС надати Єврокомісії мандат переглянути цю угоду з українською владою з метою працювати над дорожньою картою безвізових поїздок для України, включаючи середньострокову мету скасувати існуючу плату за візу", - додається в ньому.

 ZAXID.NET

Останні новини:

Коментарі
avatar