Віта Семеренко завоювала "золото" чемпіонату Європи з біатлону
07.03.2010 17:38

Українка Віта Семеренко виграла гонку переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону, який відбувається в Естонії.10 кілометрів дистанції Віта пробігла за 31 хвилину 47,2 секунди, при цьому вона лише один раз помилилася на першій стрільбі лежачи.
Друге місце за результатами цього виду змагань зайняла німкеня Катрін Хітцер, третьою стала росіянка Катерина Шумілова.

Учора, 6 березня, Віта завоювала "бронзу" в спринті. Її рідна сестра Валентина Семеренко тоді перемогла, але сьогодні на дистанцію не вийшла.

Як повідомляли Ukranews, виступи українських спортсменів на Олімпіаді у Ванкувері не увінчалися успіхом - жодної медалі.

21 січня український біатлоніст Сергій Седнєв виграв гонку в Італії - на чотирьох вогневих рубежах він не допустив жодного промаху.