На Банковій розповіли про «жорстку» розмову Януковича з Литвином і Азаровим
12.03.2010 20:17

В Адміністрації Президента вважають, що перше спільне засідання Президента Віктора Януковича, голови ВР Володимира Литвина і прем’єр-міністра Миколи Азарова свідчить про те, що "влада єдина".

Про це сказано в повідомленні Адміністрації Президента. На Банковій переконані, що розбрат і конфлікти між першими особами держави закінчилися.

"На зустрічі Президента і голови парламенту з новим урядом вже можна було побачити перші ознаки нового стилю діяльності Українського Тріумвірату, а саме - перший імпульс державної енергії йде від Президента", - сказано в повідомленні.

Як зазначили у Президентській Адміністрації, "розмова була жорсткою, але доброзичливою. Пріоритети Президент визначав конкретні. Робив це чітко, лаконічно, дуже точно, визначаючи саме ті точки, які потрібно натискати у першу чергу".

На зборах намітили план на найближчу перспективу, визначили відповідальних і терміни виконання. "Можна сказати, що вже наступного дня після утворення нової коаліції і уряду система влади почала злагоджено функціонувати", - запевнили в АП.

Як повідомлялося, сьогодні, 12 березня, в Адміністрації Президента відбулася зустріч Віктора Януковича з новим складом Кабінету міністрів, на якій був присутній також спікер ВР Володимир Литвин. 

Кореспондент.net

Останні новини:

Коментарі
avatar