З такими темпами Львову треба просити «Євро-2018», – Колесніков про реконструкцію аеропорту
16.03.2010 12:06

Віце-прем’єр-міністр України з питань «Євро-2012» Борис Колесніков висловив невдоволення темпами реконструкції львівського аеропорту. Про це він сказав сьогодні, 16 березня, у Львові.

Як повідомив начальник управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської ОДА Степан Лукашик, на роботи з будівництва нового терміналу використано 30 млн грн, що становить 3% від загальної суми. З його слів, у 2010 році заплановані роботи на 452 млн грн, така ж сума має бути передбачена і на 2011 рік.
«З такими темпами вам треба просити чемпіонат 2018 року», – прокоментував Колесніков.
Лукашик повідомив, що на роботи з розбудови злітно-посадкової смуги освоєно 50 млн грн, до кінця березня планують освоїти ще 55 млн грн. Лукашик запевнив, що жодних питань, пов’язаних з неузгодженням документації з розбудови львівського аеропорту, немає.
Колесніков дав вказівку, що з 15 квітня в аеропорту має розпочатися укладання бетону. З його слів, тут має працювати тисяча працівників цілодобово. Віце-прем’єр запевнив, що всі проблеми, пов’язані з фінансуванням, будуть вирішені. Також пообіцяв спростити отримання дозвільних документів.
Разом із віце-прем’єром Колесніковим у Львові перебуває міністр економіки Василь Цушко, міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба та міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфіменко.

ZIK

Останні новини:

Коментарі
avatar