Викуримо Табачника з української освіти, – масовий мітинг студентів у Львові.
17.03.2010 12:53

Сьогодні зранку біля головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка зібралась величезна кількість студентів з різних ВИШів Львова. Так рано піднятися з ліжка, зазначають студенти, їх змусив внутрішній протест проти україноненависного міністра освіти Дмитра Табачника. Про це повідомив 17 березня кореспондент ЗІКу.

Студенти наголошують, що бояться за своє майбутнє і «затабачнення» української освіти. Під вигуки «Геть Табачника!» із синьо-жовтими прапорами в руках вони розгорнули плакати «Освіта – не тютюн, Табачник – не міністр!», «Табачник – вчитель проффесора» та «Викуримо Табачника з української освіти!», «Освіта гниє з голови».
Як повідомив у коментарі кореспонденту ЗІКу один з організаторів акції, студент історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Михайло Галущак, на мітинг зібралися українські студенти з різних українських навчальних закладів. Велика кількість студентів представляє університет Франка та Львівську політехніку. «Наша мета – зняти з міністерського крісла українофоба Табачника. Для Галичини це особливо актуально, адже Табачник неодноразово казав, що галичани це зовсім інший народ, який не має нічого спільного з Великою Україною. Його дії спрямовані на те, щоб скомпрометувати все українське, Україна, в його думках, має перетворитися на якусь губернію. Ми протестуємо проти цього. Україна повинна бути великою, так як писав Міхновський», – повідомив студент.
«Ми будемо продовжувати акції протесту, доки це не принесе результатів. Адже Франко писав: «Лиш боротись, значить жить», – наголосив Михайло Галущак.
Зібравшись у колону, під вигуки «Геть Табачника!» та «Україна для українців!» студенти вирушили до Львівської обласної ради. До колони приєдналася ще небайдужа молодь, і це на певний час паралізувало рух на вулицях міста. Ніхто з перехожих не залишався байдужим і з цікавістю зупинявся, аби поглянути на мітинг молоді. Під стінами Львівської обласної ради студенти долучилися до інших протестуючих, з різних політичних сил, які також вимагають зняти Табачника з міністерського крісла.

ZIK
Останні новини:

Коментарі
avatar